kris0211.

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika kris0211., 18 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kris0211.

    kris0211. User

    Z początku jest ciężko, ale jak już się załapie to jest z górki... i największym problemem staje się balans :confused:
     
  2. gigamen

    gigamen User

    T e t r a c a n n o n

     
  3. kris0211.

    kris0211. User

    Weź nie mów :p
     
  4. gigamen

    gigamen User

    Będę jechał nawiązaniami:p
    F l o g i s t y n a t o r

     
  5. kris0211.

    kris0211. User

    Chwila, co?
    Tu się pomylił :D
     
  6. gigamen

    gigamen User

    S h a d o w s t a l k e r
    M k . I I
    (serio)

     
  7. kris0211.

    kris0211. User

    O matko, pamiętam jak kiedyś razem z kolegami weszliśmy na serwer sandbox tego samego dnia co gdy go wprowadzili i się zastanawialiśmy co to haxy na szybkie strzelanie z Shadowstalkera :D "Kiedyś to było..."
     
  8. gigamen

    gigamen User

    Ja w to nadal gram xD
    Na sandboxie na którym bywam jest zablokowany, ale pewnie dałoby się zdobyć legitną drogą.

     
  9. kris0211.

    kris0211. User

    Ja nie mam z kim (o czasie nie wspominając :p)
    Legitnie chyba tylko na Rosji da się zdobyć...

     
  10. gigamen

    gigamen User

    Ja gram sam, a po czasie kontakty ze stałymi graczami same się robią.
    Tak, tylko na Rosji.

    Uwielbiam psuć BBCode...
     
  11. kris0211.

    kris0211. User

    I tak nie zapomnę jak z grupką gości z Węgier zrobiliśmy sobie taką walkę (ja i dwóch kolegów kontra ich trzech) że cały serwer bał się podejść (strzelaliśmy się przez 2 godziny próbując odbijać sobie wieżę w Seattle), czat wyglądał tak samo jak w DO, a później się zaprzyjaźniliśmy i graliśmy razem na innych serwerach a nawet w inne gry. Można? Można :D

     
  12. gigamen

    gigamen User

    Na Rosji się zawsze o pociąg tłuką, a ja lubię się bunkrować w latarni morskiej (w sensie stawiam działka, miny itp.), a jak mam nastrój na trollowanie to wbijam do miasta gdzie się tłuką i stawiam horde beacony (najlepszy jest Petersburg bo możesz w metrze pochować):D

     
  13. kris0211.

    kris0211. User

    Ja na Rosji grałem może ze dwa razy więc się nie znam :oops:
     
  14. gigamen

    gigamen User

    Ja gram głównie tam. Dzisiaj dodali Francję, pewnie kiedyś ogarnę.

     
  15. kris0211.

    kris0211. User

    Ja już w to nie gram :p Teraz jeśli już mam czas w coś grać to jest to umm...
    gra, w której postacie zaczerpnięte są z Biblii, główną bronią są łzy, bossowie to między innymi ty sam, uosobienie szaleństwa bądź chciwości, serce twojej matki, anioły itp, a sposobów na generowanie nieskończonych przedmiotów jest więcej niż ustawa przewiduje (nie mówiąc o tym że ostatnie poziom daje ci przedmiot z każdej skrzynki a skrzynek jest tam pełno :D

     
  16. gigamen

    gigamen User

    DarkOrbit?

     
    kris0211. lubi to.
  17. kris0211.

    kris0211. User

    Zgadza się tylko fragment o łzach :D
     
  18. gigamen

    gigamen User

    A generowanie przedmiotów niby nie?o_O:D
     
  19. kris0211.

    kris0211. User

    Może nie do tego stopnia co w tej grze :rolleyes:
     
  20. gigamen

    gigamen User

    No to nie wiem o co chodzi.