Kto pyta ten nie bladzi

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Kumpel111, 30 sierpnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Kumpel111

    Kumpel111 User

    Czesc,
    nadrabiam tematy, czytalem sobie forum, zeby wiedziec co i jak, ale ze nie do konca wszystko rozumiem, to wole dopytac...:
    Berserker (statek) jest dostepny tylko podczas eventu Wir Grozy? Jesli tak, to czy jest jakas regula, ktora mowi, kiedy event jest dostepny, czy mam sprawdzac nadchodzace eventy?
    Kolejna sprawa to moduly niestabilne... czy na te chwile, jedyna opcja zrobienia modulu niestabilnego, jest uzycie montowni? Jesli tak, to to czym sie rozni DMG-X1 od DMG-X2?
     
  2. izi932

    izi932 User

    Odpowiedzi zapewne uzyskasz w faq. Tam przecież wszystko jest i wszystko jest na bieżąco aktualizowane. A przynajmniej nasza Polska ekipa tak twierdzi. Poszukam bym za Ciebie ale szkoda mi czasu więc tylko wskazałem kierunek poszukiwań
     
  3. Kumpel111

    Kumpel111 User

    Poczatek mojej wypowiedzi swiadczy o tym, ze przegladalem forum, czytalem faq, ale, ze moduly nie sa jasno opisane, a tym bardziej niestabilne, to wole sie upewnic co do tego. Poza tym jak na chacie pytam o cos, co jest napisane na forum, to wiekszosc twierdzi inaczej, stad ten temat.
     
  4. Raghveir

    Raghveir User

    Statek Berserker był prawdopodobnie ( nie mam pewności ) wprowadzony właśnie w tym evencie, stąd te info.
    Sam statek można było dostać zdaje się w chrominowej gorączce , trzeba sprawdzać/czekać na kolejne eventy i zobaczyć czy dadzą.
    W dużych miesięcznych eventach pojawiają się statki ( eventy z celami do zrobienia ) , ale ostatnie 2 to był Zephyr.

    Moduły niestabilne to szerokie pojęcie - DMG-X1, DMG-X2 to moduły które możesz tworzyć cały czas ( jeśli masz surowce ). Różnica jest w statystykach - X2 będą silniejsze ( czy to większa szansa , czy limit ) od X1, dlatego są droższe w budowie.

    Oprócz tego masz też specjalne serie niestabilnych modułów, np XT10 ( z większą szansą na wylosowanie Orcusa, Centuriona ) czy XOF01 ( nastawione bardziej na statki wsparcia ) , które pojawiają się przy eventach i celach ( można je kupować/wymieniać za klucze ).

    Seria X1/X2 pojawiła się też przy evencie z chaos protegitami - wtedy mozna było je dropnąć z mobów które sam przywoływałeś.
     
  5. mleszko

    mleszko User

    Raghveir lubi to.
  6. Kumpel111

    Kumpel111 User

    Kontynuuję temat... opłaca się montować DMG-X1? Złożyłem 3 i dostałem je do słabych statków i dodatkowo same statystyki też były słabe/śmieszne. Druga kwestia, jak niektórzy gracze mają moduły, które dają im po 20%+ dmg lub hp, to tylko z tych modułów z celów (XT10)? Jak nie ma celów, to jak najlepiej robić moduły?+
     
  7. tak xt 10 z celów i eventów najlepsze x-1 tez pojawiaja sie fajne na speedy do statków itd
     
  8. bulladynos

    bulladynos User

    czesc mam pytanie na jakim serwerze gra teraz sie najlepiej i na jakim jest najwiecej polaków (na jakim najlepiej zagrać?)