Pomoc techniczna łączy i łączy...

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika -PŁONER-, 13 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    witam ok 16 wyrzucilo mnie z serwera gry... nie moge od tamtej pory wejsc na gre wszystko ładnie działa ale jak klikam "start" łaczy i łączy... i nic z tego... mozecie grac normalnie?? nie macie problemu??
     
  2. warnery1

    warnery1 User

    na globalu i pl jest tak jak piszesz, nie zalogujesz się do gry.
     
  3. witam w klubie
     
  4. bolocogo

    bolocogo User

    wszystko działa ślicznie oprucz DO
    zapisuję się do klubu
     
  5. "Powiadomienie

    Przekazaliśmy bieżące problemy z logowaniem i połączeniem do naszego działu IT i prosimy o cierpliwość.

    Twój zespół DarkOrbit"

    jest info na DC ze juz wiedzą o problemie xD
     
  6. Nie jesteś jedynym graczem. Napisz do pomocy technicznej - zaproponują wyczyszczenie ciasteczek - nawet jak grasz na cudnym kliencie tej gry i mają świadomość, że nie da się wykonać tej czynności ale co tam... regułka utarta od 10 lat bez większych zmian dalej jest traktowana jako pomoc...
    Poczekaj grzecznie na restart i wróć do gry jutro.
    Ja przykładowo z montownią mam następujący problem - dziś produkuje przedmiot w 5 sekund i... mogę go odebrać po 3 dniach :)
     
  7. A gdzie info na forum? Czy ktoś normalny należy do ich rakotwórczego serwera?
     
    -PŁONER- lubi to.
  8. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    no wlasnie stad moje pytanie na forum.. nie ma zadnego oficjalnego info, to myslalem ze tylko u mnie problem
     
  9. i na co tu kupowac piedziesiatki, rabaty premki jak tu non stop cos nie dziala a rekompensaty sa tak oszalamiajace ze z podziwu wyjsc nie mozna
     
  10. mam ten sam problem od około 20H
     
  11. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  12. -[ERGO]-

    -[ERGO]- User

    Rekompensat za niedzielę bez hadesów i x godzin nie działającą grę pewnie też nie będzie prawda?
     
  13. Pepuś

    Pepuś User

    a co najlepsze udalo mi sie zlozyc wrota by na koniec uzyskac ostatni dress do drona i poszed w czortu rekompensata za tak lagujaca gre to ja podziekuje to jest wstyd MHH jakos wam dziala jak kase trzeba przelewac ale gra juz wisi wszystkim.
     
  14. Nikt cię nie zmusza by kupować uridium. Obwinianie za własne wydawanie pieniędzy kogoś to jest dopiero wstyd. Gra jest całkowicie darmowa, uridium, premium i inne to wspomaganie darmowej rozgrywki. Pretensje o to że coś nie działa też jest nieuczciwe. Każdy sprzęt zawodzi, dotyczy to także gier internetowych. Bądźmy cierpliwi bo programistom gra nie wisi, starają się naprawiać wadliwe serwery.
     
    ~Outsider64~ lubi to.
  15. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Jeśli jakaś rekompensata będzie przewidziana, to pojawi się taka informacja w ogłoszeniu.
     
  16. Cupak

    Cupak User

    a rekompensata to będzie kierownica od małego fiata :D:p
     
    kris0211. i TL_Eviana. lubią to.
  17. Dzisiaj od ok 16:40 nie mogę się zalogować do gry, ładowanie się zapełnia [tam gdzie kalendarz] i staje czekałem do 10 min i dalej tak stoi jakieś propozycje?
     
  18. Thorgall40

    Thorgall40 User

    tak samo mam :) od 16:35 czy jakoś tak
     
    ŁIMBO34 lubi to.
  19. Thorgall40

    Thorgall40 User

    znaczy sie zapala sie start - ale potem w oknie z gra łaczenie trwa - potem wywala komunikat ze połaczenie nie udane :)