Ładowanie RSB

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika -Ezeq-, 25 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
  1. -Ezeq-

    -Ezeq- User

    Cześć,
    mam problem z RSB. Gdy się biję i strzelam z X4, a potem zmieniam na RSB-75 i z powrotem na X4, to po tym ładowaniu RSB, mam go co 3-4 użycie zamrożone na kolejne 3-4 sekundy i jest takie szare pole. Przyznaję, że jest to bardzo uciążliwe, bo zwyczajnie w bitce użyję o kilka razy mnie tego rodzaju amunicji niż przeciwnik. Ktoś wie skąd się to wzięło albo jak to naprawić?
     
  2. majkiski13

    majkiski13 User

    to tak jest, rsb co chyba 5 sekund
    jak masz full prometeuszy, od rsb zaczynasz, to x2 dmg pozniej bialka i zas rsb kiedy czas minie na tej ammo i na prometeuszach tez x2 dmg...
     
  3. Tak, tylko niekiedy pole z rsb robi się szare na dłuższy czas i nie można go używać, tak jakby się wieszało (zwłaszcza przy dłuższym używaniu go się tak zdarza)