Lagi albo nowe bugi

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Cupak, 23 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Cupak

    Cupak User

    Czy przez obecne mnogie eventy nie zalicza wam też alienów do misji ?
     
  2. NAKAD

    NAKAD User

    normalna rzecz
     
  3. AleJazda

    AleJazda User

    pierw trzeba sie zalogowac a BP robi wszystko na opak zamiast gre naprawiac to ja psuje neich sie wezma do roboty bo od 2H nie moge sie zalogowac na mape koledzy maja tak samo tak to denerwuje ze mam ochote kogos porzadnie zbluzgac
     
  4. Trwa łączenie Proszę czekać...może wiecznie :(
     
  5. the_flax

    the_flax User

    masakra naprawic to nie ale mhh dac to tak
     
  6. Ankalagon

    Ankalagon User

    Zalicza ale z wielkim opóźnieniem. Natomiast misje dzienne wcięło.
     
  7. -oddyn-

    -oddyn- User

    wogole do gry nie moge wejsc juz tak od 2 godzin
     
  8. AleJazda

    AleJazda User

    dajcie restart serwerow kurna jego mac
     
  9. To nie wina bugów po prostu są 2 eventy ten walentynkowy słaby ale na demanery pełno botów jest zalogowanych przede wszystkim większości na PL serwie to klan C* dzięki czemu wywala was z gry bo na serwerze jest przeciążenie a gra ma z 10 lat jak nie lepiej i do teraz nie widać aktualizacji żeby usprawnić tą gre.
     
  10. lagów w sumie ja nie mam, ale skakanie przez porty/zrespienie się po dedzie/uzywanie skokowki jest niemal niemożliwe bo zrywa połączenie i trzeba się 10 min wbijać na mape, jeszcze do tego niedziela to pewnie sobie poczekamy do jutra hahah
     
  11. Marcin

    Marcin User

    Myślę, że nadszedł czas zbanować te boty na mamach dla dobra gry dla dobra uczciwych graczy.
     
  12. silnyJon

    silnyJon User

    niby 2 eventy a nawet do gry zalogować się nie można nieźle BP
     
  13. Cupak

    Cupak User

    ja czekam już tylko na jakiś kolejny KOD BONUSOWY rekompensaty bo tylko na tyle można dziś już liczyć :rolleyes:
     
    KacproproK lubi to.
  14. D!^3!

    D!^3! User

    mi wyrzutnia rakiet nie działa i turbo rakietowe XD
     
  15. A ja utknąłem w portalu między 2-8 a 2-BL, stoję tam już ponad 40 minut i nie mogę od tego portalu odlecieć. Mogę zaznaczać graczy, puszczać fajerwerki, włączyć, wyłączyć peta mogę wszystko tylko nie odlecieć od portalu. Najgorsze jest to że nawet po wyłączeniu przeglądarki cały czas jestem w grze więc ekstraksy się marnują.... Zmiana przeglądarki / komputera nie pomaga... Hali zmienić nie mogę bo nie mogę się wylogować...
    Parodia
     
  16. Wladimir50

    Wladimir50 User


    Też mi się marnują, no niestety nic z tym nie zrobimy :/
     
  17. No nic, trzeba pisać do supportu o rekompensatę za ekstraksy...
     
  18. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    problem z misjami, lagami problem z logowaniem zgłoszony do programistów
     
    ANGEL_UA lubi to.
  19. Ciekawostka, jeżeli ktoś utknie przy skoku przez portal jedynym rozwiązaniem jest zmiana mapy przez CPU skokowe.
     
  20. Ja od rana się zalogować nie mogę, misje i wysyłanie surowców czeka.