Lagi albo nowe bugi

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Cupak, 23 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. T0środek

    T0środek User

    Boty juz płaczą ha ha ha :p
     
  2. Lagi zawsze były na demanerach jak co roku i tak zostało :D Wystarczyło wgrać plugin i co roku to samo :D
     
  3. 123456vg

    123456vg User

    Gdyby nie C* to botów by było 2 razy tyle xD
     
  4. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    tomek204, prosze złapać dwa oddechy i wtedy wrócić na forum. Post usuwam
     
  5. CPU też nie działa,niby skoczyłem ale dalej w portalu stoję .Relog zmiana statku i można polatać na bazowej mapie.Na inne mapy można zapomnieć :( Porażka ...
     
    ShatteredHeaven lubi to.
  6. Ja miałem o tyle absurdalną sytuację, że robiąc misję dzienną 2 devo i 8 mordonów z dopiskiem "nie możesz umrzeć", wybiłem wszystkie mordony i, zanim zdążyło mi je dopisać, dałem się zaskoczyć i padłem (w sumie nawet nie zauważyłem kto do mnie strzelał takie hity szły) - misję przerwało w okamgnieniu :D pewnie, taką króciutką misję żaden problem powtórzyć, ale to zawsze irytująca sytuacja o_O
     
  7. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    czy problem nadal u Was występuje? Bo sprawdzałam i zalogowałam się normalnie
     
  8. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    narazie dziala.. ale nie zmienia to faktu ze wczorajszy dzien wiekszosc NIC nie pograła... powinni to jakos zrekompensowac, wiadomo ze na weekend gra sie troche wiecej
     
  9. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    wiem.. napiszę im co myślicie..
     
  10. Lednox1

    Lednox1 User

    TL_Eviana. nie przejmuj sie ludźmi, każdy jak chce to znajdzie jakiś powód żeby pomarudzić. Wczoraj ludzie przynajmniej mieli czas zeby spędzić go z rodziną, a nie siedzieć przed komputerem :) Pozdrawiam uczciwych :)
     
    STRADIVARI71 lubi to.
  11. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    to lepiej Ty sie zastanow co piszesz... ja czas z rodzina spedzam codziennie, pracuje 6dni w tygodniu i w niedziele moge poswiecic 1h na granie... troche bez sensu Twoja wypowiedz
     
    Lednox1 lubi to.