lagi ,zaciecia ,znikajacy pet

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika $tan#Hunter75, 20 września 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Witam serdecznie , pisze o tym tutaj bo byc moze dostane pewne wskazówki [pomoc ] .
    Otuz od kilkunastu miesiecy przesladuja mnie zaciecia w grze ,przy przeskoku przez tp ,przy biciu alienow .pet sie wylacza po przeskoku na inna mape .
    Dla porownania zrobilem test na koncie brata[za jego zgoda oczywiscie] na tym samym serwerze ,ten sam sprzet ,internet ,ustawienia i tam -chodzi- wszystko plynnie .
    Pisalem kilka miesiecy temu do pomocy technicznej i ...odpowiedz przyszla blyskawicznie!!
    -Problem jest juz nam znany i nasi technicy juz pracuja nad nim- i tak pracuje chyba do dzisiaj .
    Co robic ? Moja gra wyglada tak ze mecze dzienne misje ii na tym koniec ,bo juz niewspomne jak komicznie wygladaja walki pvp w moim wykonaniu .gdy w momencie gdy padam moje strzaly dolatuja dopiero do przeciwnika ,a statek wykonuje jakies dziwne skrety.

    z powazaniem lub tez i bez niego -zniechecony grą .
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Bo problem jest znany, problem ma mała garstka Graczy i do tej pory starają się zlokalizować problem.