Lasery przerywają strzelanie

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Dzimbek, 20 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Dzimbek

    Dzimbek User

    Witam gram od niedawna i mam od wczoraj mały problem w wyniku czego nie wiem gdzie leży przyczyna. Do tej pory grałem na Goliath z designem Veteran i wszystko śmigało bez przeszkód , zakupiłem wczoraj Aegisa i design Veteran zdiąłem wyposażenie z goliatha i przeniosłem na Aegisa , odpaliłem gre i co się okazuje podczas strzału mam dziwne przerwy w strzelaniu , inaczej mówiąc nie mam płynności strzału . Sprawdzałem na filmikach i inni nie mają takich przerw między strzałami , więc prosze o poradę
     
  2. AtraX

    AtraX User

    Jest to tylko i wylacznie animacja dla statku Aegis. Nie ma ona zadnego wplywu na zadawny DMG/s. Dla przykladu Retiarus posiada pojedyncze powolne strzaly, a Yamato sekwencje szybkich - podwojnych przechodzacych w pojedyncze. Swoja droga BP powinno dodac mozliwosc zmiany animacji, bo latanie wczesniej wspomnianym Retiarusem jeset irytujace. ; )
     
  3. Dzimbek

    Dzimbek User

    A na forum raczej nie można wklejać filmów ??
     
  4. po prostu aegis strzela tylko jedną salwą na sekundę, goliath strzela trzema-czterema oczywiście nie wpływa to na szkody lecz możesz to odczuć bo aegis ma mniej laserów