Opinie „Łaska Perseusza”

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika «°SEC˘GRU°»[}G{], 3 września 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Nagrody
    Błogosławieństwa Perseusza dają nagrody z pewnym prawdopodobieństwem. Spośród nich możesz zdobyć ...


    Dwa zwroty kluczowe:
    "pewnym prawdopodobieństwem"
    "możesz zdobyć"

    .... taaaak BP, my durni niemyślący gracze uwielbiamy kupowanie kota w worku, nieetyczne lootboxy i płacenie za nadzieję na nagrodę - to takie fascynujące nazywanie scamu "nagrodą niespodzianką".
    Prosimy o więcej :)
     
    -dshh14- lubi to.
  2. Sweet

    Sweet User

    Kolejny event dla bociarzy. Tylko takie w tej grze są. Oni bez kitu mają ludzi za idiotów. Bociarze kluczy nie będą kupować, bo i po co skoro mają wykokszone konta. Po co im jakieś nie stabilne moduły? Myślą, ze garstka uczciwych będzie siano wydawać. Zaraz pojawi się pełno niewidek zbierających boxy. Ja wróciłem w listopadzie zeszłego roku po 10 latach przerwy od gry. Raz kupiłem premke. Jednak jak się przekonałem, ze ta gra to śmietnik i większość statków na mapach to boty to postanowiłem, ze grosza nie wydam juz na to.
     
  3. ... a ja wcale głośno nie napiszę, że pochwalam, bo zaraz zleci się kawaleria z grubymi argumentami "nie będziesz nam mówił jak mamy żyć", czy też "moje pieniądze moja sprawa" :rolleyes:
     
  4. Sweet

    Sweet User

    ale ja nikomu nie mówię co mają robić. Skoro lubią być dymani to ich sprawa :)
     
  5. Cygan84

    Cygan84 User

    Z ciekawości zebrałm kilkadziesiąt skrzyneczek i stwierdzam, że jest w nich WIELKA KUPA!!! Nawet boty tego nie zbierają haha xD
     
  6. Ja bym tej żenady WIELKĄ kupą nie nazwał, bo te mikroskopijne ilości śmieci zawarte w tych boxach nawet nie zasługują na słowo "wielka". 237 kredek, 6 rakiet 310 za 100 kredek, czy najcenniejsze - rakieta na pvp pakowana w ilości aż 1 sztuki na boxa pojawiająca się co tysięcznego boxa to jedynie WIELKI fak dla tych co się tu logują
     
    Cygan84 lubi to.