Łatwiejsze sprzedawanie itemów.

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika ViperΔ, 28 lutego 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Podoba się?

  1. Tak

    19 głos(ów)
    76,0%
  2. Nie

    5 głos(ów)
    20,0%
  3. Inny pomysł do sprzedawania (post)

    1 głos(ów)
    4,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ViperΔ

    ViperΔ User

    Witam

    Mam pomysł żeby dodać jakieś łatwiejsze sprzedawanie itemów, jest sobie na przykład 50 bo2 i żeby były skumulowane jak ammo (każde ulepszenie ma swój kwadracik) lub zaznaczanie na ctrl tak jak się nakłada na statek, fajnie by było też gdyby był przycisk "sprzedaj wszystko", wtedy można by było się pozbyć śmieci i zarobić kredki na kupno np. LF1
    Pozdrawiam forumowiczów oraz graczy DarkOrbit
     
    Đεумоn lubi to.
  2. taka opcja juz dawno powinna zostac dodana do gry, gdyz jest to meczace sprzedawnie pojedynczo itemkow.
    Pozdrawiam
     
  3. Dobre :p
    Dobre :p
     
  4. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Trzeba zauważyć,że BP już od początku ma system przyspieszonej sprzedaży WSZYSTKICH itemów w Hangarze(Inwentarz),niestety nie działa on prawidłowo(nie dziwne,od wielu lat wciąż borykamy się z jakimiś bugami).
    O ile po kliknięciu w okienko Amunicja czy Surowce i po wybraniu np: Mina Direct Damage czy Bifenon - wyświetla nam się okno SPRZEDAJ i możemy usunąć pożądaną ilość klikając w ,,+'' lub ,,MAKSIMUM'' to w przypadku broni czy generatorów w/w pola są nieaktywne.
    Wniosek jest taki ; potężna firma zarabia potężne pieniądze na tysiącu gier,ale przy tej ilości nie może być mowy o jakości,nie ma czasu na naprawę takich szczególików uprzykrzających nam,użytkownikom grę.
    Pomysł jest taki,aby gracze monitowali firmę o uruchomienie skryptu odblokowującego te nieaktywne pola we wszystkich działach Inwentarza.
    Przypomnę,że co jak co,ale dział PŁATNOŚCI zawsze działał i działa doskonale,nigdy nie spotkałam się z jakimkolwiek problemem podczas zakupu waluty gry,Premki czy statku itd.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 marca 2019
  5. RedCat313

    RedCat313 User

    No ja miałem raz problem problem przy zakupie uri.
    Zjadło mi bodajże 20zł z konta a uri nie dostałem :/
    A co do pomysłu to oczywiście za.
    A i do ankiety dodaj możliwość opcji zagłosowania na "przyda sie do sprzedaży lf1" :D
     
  6. ViperΔ

    ViperΔ User

    Ale jak kupisz tak z 50 tysięcy LF1 to już nigdy nie włączysz inwentarza :/
     
  7. RedCat313

    RedCat313 User

    Hmm aż mnie troche ździwiło że w tym temacie ucichło tak szybko...
     
  8. ViperΔ

    ViperΔ User

    Szybsze sprzedawanie, mniej czasu na reakcje :rolleyes::D:p
     
  9. ucichło? a było głośno?hmm
    zgodnie z tematem ułatwienie w postaci sprzedawania sepromu za kredki,tak to jest pomys\ł..Sprzedawanie badziewia które od lat blokuje działanie hangaru,b/z Sprytnie spędziłem kilka chwil i zapakowałem to całe "badziewie" na wszystkie statki które mam i z nich nie korzystam.Pomogło i hangar ładuje się w dość szybko i łatwo .Można :) Pozdrawiam serdecznie
     
    Ostatnie edytowanie: 19 marca 2019
  10. RedCat313

    RedCat313 User

    taż tak robie no ale kiedyś to będzie za długo trwało oraz nie bedzie miejca :/
     
  11. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    W dniu 18 czerwca 2019 roku wprowadzono funkcję sprzedaży wielu przedmiotów.

    W związku z powyższym, wątek zamykam.

    BA_Chmurka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.