licencja sezonowa, a nagrody wstecz

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Alllmara, 1 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alllmara

    Alllmara User

    Cześć, spodobały mi się designy do dronów z tej licencji sezonowej i chciałam uzbierać uri na złotą licencję sezonową. Czy jeśli już ją wykupię, a powiedzmy będę już miała 25 poziom zwykłej, to czy będę mogła zebrać nagrody wstecz za złotą?
    Wydaje się logiczne, że tak, ale chciałabym się upewnić.
     
  2. Friko96

    Friko96 User

    tak bedziesz mogla odebrac wszystkie nagrody
     
    Alllmara lubi to.
  3. Pamiętaj tylko o tym, że jeśli nie wykupisz licencji od razu to nie będziesz mogła robić niektórych misji i punkty przepadną.. W sensie za te misje których nie wykonasz jeśli od razu nie wykupisz licencji bo będą jakby zablokowane
     
    -BART-30 lubi to.
  4. nie wprowadzaj ludzi w błąd
     
  5. S3nd3r

    S3nd3r User

    Jaki błąd, kolega dobrze pisze, na przykładzie misji dziennych, jak nie masz wykupionej licencji, możesz zrobić tylko 3/5, bo 2 są zablokowane, jak masz wykupioną licencje, możesz zrobić wszystkie 5. Podobnie jest z misjami tygodniowymi, dlatego lepiej od razu kupić licencje, bo można uzyskać więcej punktów, a co za tym idzie więcej poziomów odblokować.

    Co do pierwszego pytania, tak będzie można odebrać zaległe nagrody ze złotej licencji.
     
  6. ^^MaG^^

    ^^MaG^^ User

    wiecie może gdzie można sprawdzić ranking plutusa
     
  7. maly2222mm

    maly2222mm User

    nie zalicz misiji licencji sezenowej dziennych
     
  8. S3nd3r

    S3nd3r User

    Na stronie głównej: Rankingi/Rankingi Akcji Specjalnej/ Rękawica Plutusa - najgorszy wynik to 11.437, najlepszy 15.062

    Czyli trzebałoby mieć nie gorzej niż około 22 minuty x5, żeby wejść do setki
     
  9. ^^MaG^^

    ^^MaG^^ User

    podziękował
     
  10. 13Error

    13Error User

    Misje zablokowane nie są, a jedynie nagroda ;)
    Więc misje tak czy siak polecam robić, by się nabijały do celu sezonowego z ilościami misji dziennych i tygodniowych. Na przykładzie misji tygodniowych, to możesz zrobić je teraz bez licencji, a gdy licencje wykupisz powiedzmy w sobotę(byle w tym samym tygodniu), to nagrodę w postaci punktów za te misje tygodniowe wcześniej wykonane normalnie Ci przydzieli. :D
     
  11. maly2222mm

    maly2222mm User

    ale chodzi mi o 1 misjie bez wykupwania licencji
     
  12. Stanleyek

    Stanleyek User

    Mam wykupione licencje, ale teraz mam tylko 1 dzienną, jutro zobaczę co będzie z tygodniowymi.
     
  13. Mam ten sam problem, tylko dwie misje, do tego nie da się ich zmienić. Mam nadzieję że przedłużą chociaż tą licke