Licencja sezonowa – FAQ

Temat na forum 'FAQ dotychące akcji specjalnych (eventów)' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 31 stycznia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Informacje ogólne
  DarkOrbit przedstawia nową licencję sezonową!

  Dzięki niej od 1 lipca do 21 września 2023 r. w grze dostępne będzie mnóstwo misji oraz zupełnie nowych, wyjątkowych nagród do zdobycia przez wszystkich graczy.

  Co nowego?
  • Zupełnie nowa eksluzywna seria niestabilnych modułów
  • Zmiany równoważące na podstawie informacji od graczy
  • Zestawy w naszym sklepie oferujące punkty do licencji sezonowej i przyśpieszające postępy

  Wykonuj misje w trakcie sezonu, by zdobywać punkty i osiągać wyższe poziomy licencji sezonowej. Każdy z nich da ci dostęp do różnych przedmiotów z dwóch zestawów nagród – darmowego lub złotego.

  Darmowy zestaw jest dostępny dla wszystkich graczy, podczas gdy złoty zestaw może zostać odblokowany poprzez kupno licencji sezonowej za uridium lub za pośrednictwem naszej sekcji płatności. Gracze, którzy dokonali zakupu, mają dostęp zarówno do nagród z darmowego, jak i złotego zestawu nagród.

  Jak to działa?
  Aby otworzyć okno licencji sezonowej podczas trwania sezonu, należy kliknąć ikonę licencji sezonowej, która znajduje się na mapie gwiezdnej.


  W tym oknie znajdziesz dwie zakładki: nagród oraz misji. Jeśli przy ikonie znajduje się czerwona kropka, oznacza to, że czekają na ciebie nieodebrane nagrody.

  Znajdziesz tam również pasek poziomów, który przedstawia postępy licencji. Zapełnia się go za pomocą punktów sezonowych, które otrzymasz natychmiast po ukończeniu misji. Numer znajdujący się po prawej stronie paska ukazuje liczbę punktów potrzebną do osiągnięcia kolejnego poziomu.


  Możesz też kupić poziom za uridium, co pozwoli ci dokonać postępów, jeśli aktualne misje okażą się dla ciebie za trudne.

  W zakładce nagród znajdziesz też dwa zestawy nagród – darmowy i złoty. Darmowe nagrody są dostępne dla wszystkich graczy, podczas gdy złote można odblokować, kupując licencję sezonową. Twój aktualny poziom licencji oznaczony jest kolorem niebieskim. Wszystkie nagrody z poprzednich poziomów zostaną automatycznie odblokowane w momencie zakupu. Można je odebrać do końca sezonu.


  Odbierz odblokowane nagrody, klikając każdy z podświetlonych przedmiotów, lub kliknij przycisk „Odbierz wszystko”.

  Nasz sklep oferuje również możliwość zakupu specjalnego pakietu złotej licencji sezonowej premium. Pakiet zapewnia punkty sezonowe i w każdym sezonie można go zakupić ograniczoną liczbę razy. Jeśli zakupisz pakiet złotej licencji sezonowej premium dający ci liczbę punktów sezonowych wyższą, niż jest ci to potrzebne do wbicia 50. poziomu, nadwyżka punktów zostanie wymieniona na punkty poważania (1 punkt sezonowy = 10 punktów poważania).

  Nasz sklep oferuje również możliwość zakupu samych punktów sezonowych. Dostępne są trzy pakiety punktów sezonowych, z których każdy zawiera inną liczbę punktów, przy czym niewielki pakiet punktów sezonowych można kupić trzy razy w każdym sezonie. Podobnie jak w przypadku pakietu złotej licencji sezonowej premium, jeśli kupisz więcej punktów, niż jest ci to potrzebne do wbicia 50. poziomu, nadwyżka punktów zostanie wymieniona na punkty poważania (1 punkt sezonowy = 10 punktów poważania).

  Nie udało ci się odebrać nagród?
  Nie martw się, pozostawione nagrody z poprzedniego sezonu można odebrać jeszcze miesiąc po jego zakończeniu. Aby to zrobić, wystarczy, że w tym czasie zalogujesz się do gry (za pomocą gwiezdnej mapy).

  Misje

  W grze pojawi się dużo nowych misji, których ukończenie nagradzane jest punktami sezonowymi. Te z kolei są wykorzystywane do zwiększania poziomu licencji.

  Misje dzielą się na codzienne, tygodniowe i sezonowe.
  • Misje codzienne i tygodniowe, których liczba jest stała, zmieniają się losowo z każdym odświeżeniem.
  • Misje codzienne pojawiają się w grze każdego dnia i resetują się wraz z serwerem o 5:30 lokalnego czasu gwiezdnego.
  • Misje tygodniowe pojawiają się w grze co tydzień i resetują się wraz z serwerem w każdy poniedziałek o 5:30 lokalnego czasu gwiezdnego.
  • Misje sezonowe można ukończyć przez cały czas obowiązywania licencji sezonowej.

  Złote misje:
  • Bonusowe złote misje pojawiają się po każdym odświeżeniu misji codziennych i tygodniowych w obu tych kategoriach.
  • Złote misje wybierane są losowo.
  • Dzięki złotym misjom możesz otrzymać dodatkowe punkty sezonowe.
  • Otrzymane w ten sposób punkty można odblokować, kupując licencję sezonową.
  Uwaga:
  • W grze znajdują się też misje codziennego logowania, które można ukończyć, logując się wyłącznie za pomocą klienta gry (gwiezdna mapa). Nie można tego zrobić, logując się na stronie internetowej!
  • W trybie Gwiezdnego Wzniesienia nie można kończyć misji licencji sezonowej!
  • Przed każdym odświeżeniem daną misję można ukończyć wyłącznie raz.

  Darmowy zestaw i złoty zestaw
  Każdy zestaw da ci dostęp do innych nagród. Przedmioty z darmowego zestawu mogą zostać odebrane przez wszystkich graczy, którzy zdobyli wymagany poziom licencji. Przedmioty ze złotego zestawu są dostępne jedynie dla tych, którzy zakupili licencję sezonową.
  Dodatkowo osiągnięcie 50. poziomu złotego zestawu gwarantuje zdobycie osiągnięcia i tytułu! Nagrody za dodatkowe poziomy (50-90) są dostępne wyłącznie dla graczy, którzy kupili licencję sezonową.
  Fragmenty danych to nagrody, które można zdobyć ze złotego zestawu. Pozwolą one na wytworzenie ekskluzywnych projektów licencji sezonowej w montowni. Możesz je zachować na przyszłość, gdyż przedmioty te nie znikają wraz z końcem sezonu.

  Nowe osiągnięcie i tytuł
  Jest również nowe osiągnięcie oraz tytuł do zdobycia:
  TytułOpisPunkty
  Złoty standardUkończ 50 poziomów złotej licencji sezonowej w sezonie Ubywający Garbaty 2023-
  Nowa seria designów – Horus
  Design statku Horus Cyborg
  Wraz z licencją sezonową w grze pojawi się nowy design statku Horus:
  • Design statku Horus Cyborg (stały projekt, który można wytworzyć w montowni za pomocą fragmentów danych)

  Design P.E.T.-a Horus Cyborg
  Wraz z licencją sezonową w grze pojawi się nowy design P.E.T.-a Horus:
  • Design P.E.T.-a Horus Cyborg (nagroda za licencję sezonową)

  Design drona Horus Cyborg
  Wraz z licencją sezonową w grze pojawi się nowy design drona Horus:
  • Design drona Horus Cyborg (nagroda za licencję sezonową)


  Nowe moduły
  W projektach montowni można uzyskać nowe zestawy modułów sezonowych. Losowania można również zamienić na mniejszą liczbę statków, dzięki czemu łatwiej będzie można zdobyć pożądane losowania statków.
  W montowni oraz w ramach nagród za zdobycie poziomów dostępne będą nastepujące moduły:
  ModułKlasaModyfikator
  DMG-XSP01Modyfikator uszkodzeńMin. 9-18%, mała szansa na 19-22%
  HP-XSP01Modyfikator HPMin. 9-20%, mała szansa na 21-24%
  SHD-XSP01Modyfikator osłonMin. 9-18%, mała szansa na 19-22%
  SPC-XS-SP01Modyfikator specjalnyMin. 9-13%, mała szansa na 14-16%
  Statki:
  Phoenix, Leonov, Liberator, Piranha, Nostromo, Vengeance, Bigboy, Goliath, Citadel, Aegis, V-Lightning, G-Enforcer, V-Revenge, G-Bastion, V-Avenger, G-Veteran, G-Exalted, Solace, Diminisher, Spectrum, Sentinel, Venom, Pusat, G-Surgeon, G-Centaur, A-Veteran, C-Veteran, A-Elite, C-Elite, Tartarus, Mimesis, Goliath-X, Cyborg, Hammerclaw, Centurion, Hecate, Disruptor, Berserker, Zephyr, Solaris, Retiarus, Orcus, Holo, Goliath Plus, Citadel Plus, Liberator Plus, Solace Plus, Pusat Plus, Hecate Plus, Hammerclaw Plus, Spearhead Plus, Tempest, Tartarus Plus

  Nowe projekty
  W montowni znajdziesz nowe projekty, które możesz wytworzyć za pomocą fragmentów danych.
  KategoriaNazwaLiczbaWymagaCzas konstruowaniaDostępność
  Design statkuHorus Cyborg110 x fragment danych5 sek.Stały
  DodatkowyDMG-XSP0115 x fragment danych5 sek.Raz w ramach licencji sezonowej
  DodatkowyHP-XSP0115 x fragment danych5 sek.Raz w ramach licencji sezonowej
  DodatkowySHD-XSP0115 x fragment danych5 sek.Raz w ramach licencji sezonowej
  DodatkowySPC-XSP0115 x fragment danych5 sek.Raz w ramach licencji sezonowej
   
 2. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Licencja sezonowa – FAQ

  Informacje ogólne
  DarkOrbit przedstawia nową licencję sezonową!

  Dzięki niej od 1 listopada 2023 r. do 24 stycznia 2024 r. w grze dostępne będzie mnóstwo misji oraz zupełnie nowych, wyjątkowych nagród do zdobycia przez wszystkich graczy.

  Co nowego?
  • Zmiany poprawiające balans na podstawie informacji od graczy
  • Możliwość zmiany misji
  • Zwiększenie szans na ulepszenie poprzez wyjątkowy niestabilny moduł LS: podczas tego sezonu zwiększamy szanse na wzmocnienie statków Solaris Plus oraz Diminisher poprzez zestaw modułów sezonowych.

  Wykonuj misje w trakcie sezonu, by zdobywać punkty i osiągać wyższe poziomy licencji sezonowej. Każdy z nich da ci dostęp do różnych przedmiotów z dwóch zestawów nagród – darmowego lub złotego.

  Darmowy zestaw jest dostępny dla wszystkich graczy, podczas gdy złoty zestaw może zostać odblokowany poprzez kupno licencji sezonowej za uridium lub za pośrednictwem naszej sekcji płatności. Gracze, którzy dokonali zakupu, mają dostęp zarówno do nagród z darmowego, jak i złotego zestawu nagród.

  Jak to działa?
  Aby otworzyć okno licencji sezonowej podczas trwania sezonu, należy kliknąć ikonę licencji sezonowej, która znajduje się na mapie gwiezdnej.


  W tym oknie znajdziesz dwie zakładki: nagród oraz misji. Jeśli przy ikonie znajduje się czerwona kropka, oznacza to, że czekają na ciebie nieodebrane nagrody.

  Znajdziesz tam również pasek poziomów, który przedstawia postępy licencji. Zapełnia się go za pomocą punktów sezonowych, które otrzymasz natychmiast po ukończeniu misji. Numer znajdujący się po prawej stronie paska ukazuje liczbę punktów potrzebną do osiągnięcia kolejnego poziomu.


  Możesz też kupić poziom za uridium, co pozwoli ci dokonać postępów, jeśli aktualne misje okażą się dla ciebie za trudne.

  W zakładce nagród znajdziesz też dwa zestawy nagród – darmowy i złoty. Darmowe nagrody są dostępne dla wszystkich graczy, podczas gdy złote można odblokować, kupując licencję sezonową. Twój aktualny poziom licencji oznaczony jest kolorem niebieskim. Wszystkie nagrody z poprzednich poziomów zostaną automatycznie odblokowane w momencie zakupu. Można je odebrać do końca sezonu.


  Odbierz odblokowane nagrody, klikając każdy z podświetlonych przedmiotów, lub kliknij przycisk „Odbierz wszystko”.

  Nasz sklep oferuje również możliwość zakupu specjalnego pakietu złotej licencji sezonowej premium. Pakiet zapewnia punkty sezonowe i w każdym sezonie można go zakupić ograniczoną liczbę razy. Jeśli zakupisz pakiet złotej licencji sezonowej premium dający ci liczbę punktów sezonowych wyższą, niż jest ci to potrzebne do wbicia 50. poziomu, nadwyżka punktów zostanie wymieniona na punkty poważania (1 punkt sezonowy = 10 punktów poważania).

  Nasz sklep oferuje również możliwość zakupu samych punktów sezonowych. Dostępne są trzy pakiety punktów sezonowych, z których każdy zawiera inną liczbę punktów, przy czym niewielki pakiet punktów sezonowych można kupić trzy razy w każdym sezonie. Podobnie jak w przypadku pakietu złotej licencji sezonowej premium, jeśli kupisz więcej punktów, niż jest ci to potrzebne do wbicia 50. poziomu, nadwyżka punktów zostanie wymieniona na punkty poważania (1 punkt sezonowy = 10 punktów poważania).

  Nie udało ci się odebrać nagród?
  Nie martw się, pozostawione nagrody z poprzedniego sezonu można odebrać jeszcze miesiąc po jego zakończeniu. Aby to zrobić, wystarczy, że w tym czasie zalogujesz się do gry (za pomocą gwiezdnej mapy).

  Misje
  W grze pojawi się dużo nowych misji, których ukończenie nagradzane jest punktami sezonowymi. Te z kolei są wykorzystywane do zwiększania poziomu licencji. Same misje nie zapewniają żadnych nagród.

  Misje dzielą się na codzienne, tygodniowe i sezonowe.
  • Misje codzienne i tygodniowe, których liczba jest stała, zmieniają się losowo z każdym odświeżeniem.
  • Misje codzienne pojawiają się w grze każdego dnia i resetują się wraz z serwerem o 5:30 lokalnego czasu gwiezdnego.
  • Misje tygodniowe pojawiają się w grze co tydzień i resetują się wraz z serwerem w każdy poniedziałek o 5:30 lokalnego czasu gwiezdnego.
  • Misje sezonowe można ukończyć przez cały czas obowiązywania licencji sezonowej.

  Złote misje:
  • Bonusowe złote misje pojawiają się po każdym odświeżeniu misji codziennych i tygodniowych w obu tych kategoriach.
  • Złote misje wybierane są losowo.
  • Dzięki złotym misjom możesz otrzymać dodatkowe punkty sezonowe.
  • Otrzymane w ten sposób punkty można odblokować, kupując licencję sezonową.
  Uwaga:
  • W grze znajdują się też misje codziennego logowania, które można ukończyć, logując się wyłącznie za pomocą klienta gry (gwiezdna mapa). Nie można tego zrobić, logując się na stronie internetowej!
  • W trybie Gwiezdnego Wzniesienia nie można kończyć misji licencji sezonowej!
  • Przed każdym odświeżeniem daną misję można ukończyć wyłącznie raz.

  Zmiany misji
  Zmienianie misji codziennych lub tygodniowych pozwoli wam teraz wybierać zadania, które chcecie wykonać. Każdy gracz ma do dyspozycji konkretną liczbę przelosowań, a każda kolejna zmiana kosztuje małą ilość uridium. Zakupione zmiany są od razu używane i się nie kumulują.
  Jeśli korzystacie z darmowej licencji, macie do dyspozycji jedynie określoną liczbę zmian. Jest ona wyższa dla graczy ze złotą licencją. Po jej zakupie liczba zmian zostanie automatycznie zwiększona.
  Każda zmiana misji zużywa 1 przelosowanie, niezależnie od jej rodzaju. Nie liczy się również to, czy jest to misja tygodniowa czy codzienna – każdą z nich można zmienić wielokrotnie.
  Możecie zmienić misję nawet wtedy, gdy już ją częściowo ukończycie. Przykładowo, jeśli należy zabić 20 Lordakium, a wam udało się już pokonać 10, dalej możecie zmienić misję, jeśli uznacie, że nie dacie razy jej wykonać.
  Limit zmian misji codziennych odświeżany jest codziennie, a misji tygodniowych raz w tygodniu. Złota licencja zwiększa maksymalną liczbę obu typów przelosowań.  Darmowy zestaw i złoty zestaw
  Każdy zestaw da ci dostęp do innych nagród. Przedmioty z darmowego zestawu mogą zostać odebrane przez wszystkich graczy, którzy zdobyli wymagany poziom licencji. Przedmioty ze złotego zestawu są dostępne jedynie dla tych, którzy zakupili licencję sezonową.
  Dodatkowo osiągnięcie 50. poziomu złotego zestawu gwarantuje zdobycie osiągnięcia i tytułu! Nagrody za dodatkowe poziomy (50-70) są dostępne wyłącznie dla graczy, którzy kupili licencję sezonową.
  Fragmenty danych to nagrody, które można zdobyć ze złotego zestawu. Pozwolą one na wytworzenie ekskluzywnych projektów licencji sezonowej w montowni. Możesz je zachować na przyszłość, gdyż przedmioty te nie znikają wraz z końcem sezonu.

  Nowe osiągnięcie i tytuł
  Jest również nowe osiągnięcie oraz tytuł do zdobycia:
  TytułOpisPunkty
  Jestem ze złotaUkończ 50 poziomów złotej licencji sezonowej w sezonie 2023: „Ubywający garbaty”-
  Nowa seria designów – Eldritch
  Design statku Eldritch Diminisher
  Wraz z licencją sezonową w grze pojawi się nowy design statku Eldritch:
  • design statku Eldritch Diminisher (stały projekt, który można wytworzyć w montowni za pomocą fragmentów danych)

  Design P.E.T.-a Eldritch Diminisher
  Wraz z licencją sezonową w grze pojawi się nowy design P.E.T.-a Eldritch:
  • design P.E.T.-a Eldritch Diminisher (nagroda za licencję sezonową)

  Design drona Eldritch Diminisher
  Wraz z licencją sezonową w grze pojawi się nowy design drona Eldritch:
  • design drona Eldritch Diminisher (nagroda za licencję sezonową)

  Moduły sezonowe
  W projektach montowni można uzyskać zestawy modułów sezonowych.
  Podczas trwania tej licencji sezonowej zwiększamy szanse na wzmocnienie statków Solaris Plus oraz Diminisher poprzez zestaw niestabilnych modułów.
  W montowni oraz w ramach nagród za zdobycie poziomów dostępne będą następujące moduły:
  ModułKlasaModyfikator
  DMG-XSP01Modyfikator uszkodzeńMin. 9-18%, mała szansa na 19-22%
  HP-XSP01Modyfikator HPMin. 9-20%, mała szansa na 21-24%
  SHD-XSP01Modyfikator osłonMin. 9-18%, mała szansa na 19-22%
  SPC-XS-SP01Modyfikator specjalnyMin. 9-13%, mała szansa na 14-16%
  Statki:
  Phoenix, Leonov, Liberator, Piranha, Nostromo, Vengeance, Bigboy, Goliath, Citadel, Aegis, V-Lightning, G-Enforcer, V-Revenge, G-Bastion, V-Avenger, G-Veteran, G-Exalted, Solace, Diminisher, Spectrum, Sentinel, Venom, Pusat, G-Surgeon, G-Centaur, A-Veteran, C-Veteran, A-Elite, C-Elite, Tartarus, Mimesis, Goliath-X, Cyborg, Hammerclaw, Centurion, Hecate, Disruptor, Berserker, Zephyr, Solaris, Retiarus, Orcus, Holo, Goliath Plus, Citadel Plus, Liberator Plus, Solace Plus, Solaris Plus, Pusat Plus, Hecate Plus, Hammerclaw Plus, Spearhead Plus, Tempest, Tartarus Plus, Basilisk

  Nowe projekty
  W montowni znajdziesz nowe projekty, które możesz wytworzyć za pomocą fragmentów danych.
  KategoriaNazwaLiczbaWymagaCzas konstruowaniaDostępność
  Design statkuEldritch Diminisher110 x fragment danych5 sek.Stały
  Design statkuHorus Cyborg110 x fragment danych5 sek.Stały
  DodatkowyDMG-XSP0115 x fragment danych5 sek.Raz w ramach licencji sezonowej
  DodatkowyHP-XSP0115 x fragment danych5 sek.Raz w ramach licencji sezonowej
  DodatkowySHD-XSP0115 x fragment danych5 sek.Raz w ramach licencji sezonowej
  DodatkowySPC-XSP0115 x fragment danych5 sek.Raz w ramach licencji sezonowej
   
 3. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Licencja sezonowa – FAQ

  Informacje ogólne
  DarkOrbit przedstawia nową licencję sezonową!

  Dzięki niej od 1 lutego do 25 kwietnia w grze dostępne będzie mnóstwo misji oraz zupełnie nowych, wyjątkowych nagród do zdobycia przez wszystkich graczy.

  Co nowego?

  • Dodanie nowych celów misji i rozszerzanie istniejących misji o wiele trudności
  • Korekta kosztów ponownego wyboru misji
  • Nowy design statku, nowy design drona, nowy design P.E.T. 'a
  • Zaktualizuj szanse wzmocnionych statków dla ekskluzywnego modułu niestabilnego SP: W tym sezonie statek Orcus, a także statek Spectrum Plus mają większą szansę na wzmocnienie dzięki zestawowi modułów sezonowych.


  Wykonuj misje w trakcie sezonu, by zdobywać punkty i osiągać wyższe poziomy licencji sezonowej. Każdy z nich da ci dostęp do różnych przedmiotów z dwóch zestawów nagród – darmowego lub złotego.

  Darmowy zestaw jest dostępny dla wszystkich graczy, podczas gdy złoty zestaw może zostać odblokowany poprzez kupno licencji sezonowej za uridium lub za pośrednictwem naszej sekcji płatności. Gracze, którzy dokonali zakupu, mają dostęp zarówno do nagród z darmowego, jak i złotego zestawu nagród.

  Jak to działa?
  Aby otworzyć okno licencji sezonowej podczas trwania sezonu, należy kliknąć ikonę licencji sezonowej, która znajduje się na mapie gwiezdnej.


  W tym oknie znajdziesz dwie zakładki: nagród oraz misji. Jeśli przy ikonie znajduje się czerwona kropka, oznacza to, że czekają na ciebie nieodebrane nagrody.

  Znajdziesz tam również pasek poziomów, który przedstawia postępy licencji. Zapełnia się go za pomocą punktów sezonowych, które otrzymasz natychmiast po ukończeniu misji. Numer znajdujący się po prawej stronie paska ukazuje liczbę punktów potrzebną do osiągnięcia kolejnego poziomu.


  Możesz też kupić poziom za uridium, co pozwoli ci dokonać postępów, jeśli aktualne misje okażą się dla ciebie za trudne.

  W zakładce nagród znajdziesz też dwa zestawy nagród – darmowy i złoty. Darmowe nagrody są dostępne dla wszystkich graczy, podczas gdy złote można odblokować, kupując licencję sezonową. Twój aktualny poziom licencji oznaczony jest kolorem niebieskim. Wszystkie nagrody z poprzednich poziomów zostaną automatycznie odblokowane w momencie zakupu. Można je odebrać do końca sezonu.


  Odbierz odblokowane nagrody, klikając każdy z podświetlonych przedmiotów, lub kliknij przycisk „Odbierz wszystko”.

  Nasz sklep oferuje również możliwość zakupu specjalnego pakietu złotej licencji sezonowej premium. Pakiet zapewnia punkty sezonowe i w każdym sezonie można go zakupić ograniczoną liczbę razy. Jeśli zakupisz pakiet złotej licencji sezonowej premium dający ci liczbę punktów sezonowych wyższą, niż jest ci to potrzebne do wbicia 50. poziomu, nadwyżka punktów zostanie wymieniona na punkty poważania (1 punkt sezonowy = 10 punktów poważania).

  Nasz sklep oferuje również możliwość zakupu samych punktów sezonowych. Dostępne są trzy pakiety punktów sezonowych, z których każdy zawiera inną liczbę punktów, przy czym niewielki pakiet punktów sezonowych można kupić trzy razy w każdym sezonie. Podobnie jak w przypadku pakietu złotej licencji sezonowej premium, jeśli kupisz więcej punktów, niż jest ci to potrzebne do wbicia 50. poziomu, nadwyżka punktów zostanie wymieniona na punkty poważania (1 punkt sezonowy = 10 punktów poważania).

  Nie udało ci się odebrać nagród?
  Nie martw się, pozostawione nagrody z poprzedniego sezonu można odebrać jeszcze miesiąc po jego zakończeniu. Aby to zrobić, wystarczy, że w tym czasie zalogujesz się do gry (za pomocą gwiezdnej mapy).

  Misje

  Będzie kilka nowych misji, które należy ukończyć:
  Użyj GGEU
  Zabij NPC-a
  Użyj kluczy licencji sezonowej
  Ukończ misje Licencji sezonowej z Immortal Union w lutym 2024 r
  Ukończ misje Licencji sezonowej z buntu Mimesis z marca 2024 r
  Ukończ misje Licencji sezonowej z Galactic Strife z kwietnia 2024 r


  Misje dzielą się na codzienne, tygodniowe i sezonowe.
  • Misje codzienne i tygodniowe, których liczba jest stała, zmieniają się losowo z każdym odświeżeniem.
  • Misje codzienne pojawiają się w grze każdego dnia i resetują się wraz z serwerem o 5:30 lokalnego czasu gwiezdnego.
  • Misje tygodniowe pojawiają się w grze co tydzień i resetują się wraz z serwerem w każdy poniedziałek o 5:30 lokalnego czasu gwiezdnego.
  • Misje sezonowe można ukończyć przez cały czas obowiązywania licencji sezonowej.

  Złote misje:
  • Bonusowe złote misje pojawiają się po każdym odświeżeniu misji codziennych i tygodniowych w obu tych kategoriach.
  • Złote misje wybierane są losowo.
  • Dzięki złotym misjom możesz otrzymać dodatkowe punkty sezonowe.
  • Otrzymane w ten sposób punkty można odblokować, kupując licencję sezonową.
  Uwaga:
  • W grze znajdują się też misje codziennego logowania, które można ukończyć, logując się wyłącznie za pomocą klienta gry (gwiezdna mapa). Nie można tego zrobić, logując się na stronie internetowej!
  • W trybie Gwiezdnego Wzniesienia nie można kończyć misji licencji sezonowej!
  • Przed każdym odświeżeniem daną misję można ukończyć wyłącznie raz.

  Zmiany misji
  Zmienianie misji codziennych lub tygodniowych pozwoli wam teraz wybierać zadania, które chcecie wykonać. Każdy gracz ma do dyspozycji konkretną liczbę przelosowań, a każda kolejna zmiana kosztuje małą ilość uridium. Zakupione zmiany są od razu używane i się nie kumulują.
  Jeśli korzystacie z darmowej licencji, macie do dyspozycji jedynie określoną liczbę zmian. Jest ona wyższa dla graczy ze złotą licencją. Po jej zakupie liczba zmian zostanie automatycznie zwiększona.
  Każda zmiana misji zużywa 1 przelosowanie, niezależnie od jej rodzaju. Nie liczy się również to, czy jest to misja tygodniowa czy codzienna – każdą z nich można zmienić wielokrotnie.
  Możecie zmienić misję nawet wtedy, gdy już ją częściowo ukończycie. Przykładowo, jeśli należy zabić 20 Lordakium, a wam udało się już pokonać 10, dalej możecie zmienić misję, jeśli uznacie, że nie dacie razy jej wykonać.
  Limit zmian misji codziennych odświeżany jest codziennie, a misji tygodniowych raz w tygodniu. Złota licencja zwiększa maksymalną liczbę obu typów przelosowań.
  Po wygaśnięciu szans na darmowe zmiany misji możesz zakupić dodatkowe. Koszty wyglądają następująco:
  Za pierwsze 4 zmiany koszt wynosi 500 Uridium za każdą zmianę.
  W przypadku kolejnych 3 zmian jest to 1000 Uridium za każdą zmianę
  Za trzecie 3 zmiany wynosi 2000 Uridium za każdą zmianę
  W przypadku dalszych zmian jest to 4000 Uridium za każdą zmianę.  Darmowy zestaw i złoty zestaw
  Każdy zestaw da ci dostęp do innych nagród. Przedmioty z darmowego zestawu mogą zostać odebrane przez wszystkich graczy, którzy zdobyli wymagany poziom licencji. Przedmioty ze złotego zestawu są dostępne jedynie dla tych, którzy zakupili licencję sezonową.
  Dodatkowo osiągnięcie 50. poziomu złotego zestawu gwarantuje zdobycie osiągnięcia i tytułu! Nagrody za dodatkowe poziomy (50-70) są dostępne wyłącznie dla graczy, którzy kupili licencję sezonową.
  Fragmenty danych to nagrody, które można zdobyć ze złotego zestawu. Pozwolą one na wytworzenie ekskluzywnych projektów licencji sezonowej w montowni. Możesz je zachować na przyszłość, gdyż przedmioty te nie znikają wraz z końcem sezonu.

  Nowe osiągnięcie i tytuł
  Jest również nowe osiągnięcie oraz tytuł do zdobycia:
  TytułOpisPunkty
  złoty PredatorUkończ 50 poziomów złotej licencji sezonowej w sezonie 2024:-

  Nowa seria designów - Viking
  Design statku Viking Orcus

  Wraz z licencją sezonową w grze pojawi się nowy design statku Viking:
  • design statku Viking Ocurus (stały projekt, który można wytworzyć w montowni za pomocą fragmentów danych)

  Viking Orcus P.E.T. Design

  Wraz z licencją sezonową w grze pojawi się nowy design P.E.T.-a Viking Orcus
  :
  • design P.E.T.-a Viking Orcus (nagroda za licencję sezonową)

  Design drona Viking Orcus

  Wraz z licencją sezonową w grze pojawi się nowy design dronaViking Orcus
  :
  • design drona Viking Orcus (nagroda za licencję sezonową)

  Moduły sezonowe
  W projektach montowni można uzyskać zestawy modułów sezonowych.
  Podczas trwania tej licencji sezonowej zwiększamy szanse na wzmocnienie statków Orcus oraz Spectrum Plus poprzez zestaw niestabilnych modułów.
  W montowni oraz w ramach nagród za zdobycie poziomów dostępne będą następujące moduły:
  ModułKlasaModyfikator
  DMG-XSP01Modyfikator uszkodzeńMin. 9-18%, mała szansa na 19-22%
  HP-XSP01Modyfikator HPMin. 9-20%, mała szansa na 21-25%
  SHD-XSP01Modyfikator osłonMin. 9-18%, mała szansa na 19-22%
  SPC-XS-SP01Modyfikator specjalnyMin. 9-13%, mała szansa na 14-16%
  Statki:
  Phoenix, Leonov, Liberator, Piranha, Nostromo, Vengeance, Bigboy, Goliath, Citadel, Aegis, V-Lightning, G-Enforcer, V-Revenge, G-Bastion, V-Avenger, G-Veteran, G-Exalted, Solace, Diminisher, Spectrum, Sentinel, Venom, Pusat, G-Surgeon, G-Centaur, A-Veteran, C-Veteran, A-Elite, C-Elite, Tartarus, Mimesis, Goliath-X, Cyborg, Hammerclaw, Centurion, Hecate, Disruptor, Berserker, Zephyr, Solaris, Retiarus, Orcus, Holo, Goliath Plus, Citadel Plus, Liberator Plus, Solace Plus, Solaris Plus, Pusat Plus, Hecate Plus, Hammerclaw Plus, Spearhead Plus, Tempest, Tartarus Plus, Basilisk, Spectrum Plus

  Nowe projekty
  W montowni znajdziesz nowe projekty, które możesz wytworzyć za pomocą fragmentów danych.
  KategoriaNazwaLiczbaWymagaCzas konstruowaniaDostępność
  Design statkuViking Orcus110 x fragment danych5 sek.Stały
  -----S-
  DodatkowyDMG-XSP0115 x fragment danych5 sek.Raz w ramach licencji sezonowej
  DodatkowyHP-XSP0115 x fragment danych5 sek.Raz w ramach licencji sezonowej
  DodatkowySHD-XSP0115 x fragment danych5 sek.Raz w ramach licencji sezonowej
  DodatkowySPC-XSP0115 x fragment danych5 sek.Raz w ramach licencji sezonowej
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.