Liczba dronów

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika ZimowySkrzat, 6 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Czy dronów typu Apis i Zeus można mieć więcej niż 8 sztuk?

    Edycja: Proszę o odpowiedź kogoś z ekipy ponieważ zastrzegam sobie prawo do zadania pomocniczych pytań w temacie by nie powielać tematu z tymi samymi pytaniami.
     
  2. 8 iris 1 apis 1 zeus 10 dronów dodatkowo pet którego można nazwac 11-tym
     
    ZimowySkrzat lubi to.
  3. Dziękuje za chęć pomocy :). Moje pytanie niestety pozostaje dalej bez odpowiedzi.
     
  4. dostałeś odpowiedz tylko czytanie ze zrozumieniem się kłania
     
    -PŁONER- lubi to.
  5. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    odpowiedź została Ci udzielona (dziękuję), czy nadal masz jakieś pytania?
     
  6. Ponawiam pytanie skoro trzeba. Czy dronów typu Apis i Zeus można mieć więcej niż 8 sztuk?

    Edycja: Odpowiedzi od pana wyżej nie uzyskałem, ponieważ nie pytałem się ile mogę mieć dronów typu Irys lub Flax.
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lipca 2020
  7. kolego masz juz wyjasnione ale nie rozumiesz
    mozna miec TYLKO 1 szt Apisa i tak samo 1 szt Zeusa. NIE MYL z IRYSAMI
    a 8szt. jedynie flaksy czy Irys drony
    mozliwe jest miec drona handlowego ale go nie widac jest tylko jako ikonka w plastrach CPU.
    (dronem) mozna nazwac Peta
    chyba lepiej wyjasnic twojego pytania niemozna a bys Zrozumiał
     
  8. Kolego to nie ja zacząłem pisać o dronach typu Irys (pan wyrywny w odpowiedziach przy okazji niech popracuje nad przecinkami i rzetelnością w odpowiedziach, a dopiero później zarzuca brak zrozumienia w czytaniu) bo z jego odpowiedzi wynikało że mogę mieć mieszane drony w ilości 10 sztuk +11 pet.
    Tobie natomiast dziękuje za odpowiedź. 1. taki i 1 taki, prosta, szybka odpowiedź :). Masz jak widzę więcej empatii w sobie niż idąca na łatwiznę TL_Eviana.
     
  9. KacproproK

    KacproproK User

    masz farta że gracze darkorbit są jeszcze mili i obchodzi ich brak bana na forum :)
     
    CADD i tropiciel lubią to.
  10. mogami

    mogami User

    to moze ja mozesz miec po 8 sztuk tych co chcesz
    kolego zbieraj plac to zalezy tylko od ciebie
     
  11. Zadałem proste pytanie i jak widać nie bez podstaw prosiłem o odpowiedź kogoś z ekipy, nie doczekałem się. Tymczasem zwykli użytkownicy zrobili pokaz odpowiedzi byle jakich lub wprowadzających w błąd. Za jedną z takich odpowiedzi TL podziękowała pokazując że profesjonalizm na forum popsuł się od głowy.

    Jedynie Barbarzyńca zrozumiał pytanie i na nie odpowiedział.

    Niemniej dziękuje wszystkim w wątku za wypowiedzi.
     
    CADD lubi to.
  12. Ankalagon

    Ankalagon User

    A nie mogłeś znależć na forum FAQ opisującego drony, przed zadaniem swojego pytania? Organoleptycznie też nie mogłeś tego stwierdzić? Jesteś początkującym graczem?
    Przed rozpoczęciem gry racz zapoznać się z FAQ poswięconym tej grze to nie bedziesz musiał zadawać zbędnych pytań.
    https://board-pl.darkorbit.com/threads/faq-drony.2386/
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lipca 2020
    aksysPL i TL_Eviana. lubią to.
  13. Rozumiem że swoim wpisem przekazujesz iż na ekipę nie można liczyć oraz by im nie przeszkadzać zadawaniem pytań. Natomiast najlepszym wyjściem jest zagłębić się samodzielnie w FAQ nie aktualizowany od ilu lat?

    Tak, jestem początkującym graczem, ale na tyle bystrym żeby zrozumieć iż jakiekolwiek pytanie odnośnie gry mija się z celem. Trzeba sobie samemu radzić :).
     
  14. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Posty z wycieczkami osobistymi zostały usunięte.
    ZimowySkrzat, nie ma potrzeby aktualizowania FAQ z dronami, wszystko jest tam jasno wyjasnione. Na drugi raz zalecam zapoznanie się z Regulaminem forum , netykietą i kulturą osobistą, bo nawet zadając pytanie należy ją wykazać. Oprócz dostępu do poradników, otrzymałeś również odpowiedzi od innych Graczy, wystarczy przeczytać, a jeśli coś nie jest nadal jasne, zadać dodatkowe pytanie, ponawiam: kulturalnie.

    Ankalagon otrzymujesz blokadę na miesiąc za trollowanie, więc Twoich wypowiedzi w stronę ekipy tolerować nie będę.

    Odpowiedz została udzielona.
    Wątek zamykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.