Licznik zabójstw nad statkiem gracza

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Enna00, 7 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Enna00

    Enna00 User

    Witam!
    Mam ciekawe pytanie, nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiedzi.

    Nad niektórymi graczami wyświetlany jest tak jakby licznik zabójstw np. 1.125 itd. Jak to uzyskać?

    Pozdrawiam!
     
  2. musisz posiadac desing tyranos
     
  3. Enna00

    Enna00 User

    A skąd go wziąć? :)
     
  4. Ankalagon

    Ankalagon User

    Jak będzie w płatnościach to kupić ( tylko trzeba mieć statek podstawowy ) lub otrzymać/wygrać z eventu jeśli takowe dresy będą.
     
  5. Lednox1

    Lednox1 User

    to ja tez mam pytanie, dlaczego u niektórych spartany mają taką poświatę w czasie lotu? :)
     
  6. Ankalagon

    Ankalagon User

    Może dlatego, że zostały napromieniowane :D Może lata taki jeden z drugim bez mini mapy po terenach gdzie występuje szkodliwe promieniowanie a potem świecą mu drony :D
     
  7. Lednox1

    Lednox1 User

    Miło ze chcesz zabłysnąć :) ale serio nie wiem, zapewne jakiś desing, ale jaki?
     
    αяcнєя lubi to.
  8. Ankalagon

    Ankalagon User

    Hmm. wiesz udzielę tobie dobrej rady. Jest taki topic w FAQu na temat statków i dresów zapewne coś tam znajdziesz.
     
  9. Lednox1

    Lednox1 User

    Nic nie znalazłem
     
  10. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Brak aktywności, odpowiedź udzielona - zamykam :)

    Z poważaniem,
    MOD_ZERO
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.