lindziorek♥Agusi♥ OŁPEN BAR xD

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika lindorexelend1, 1 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Witam wszystkich
    Mam na imię Adrian.
    Gram w Darka od początku tj. 2006r z długimi przerwami.
    Głównie miałem krótkie epizody na PL3.
    Obecnie za sprawą kolegi gram na PL1 od 2014r
    Aktualnie NIE(ciekawe jak długo xD) szukam Pracy :D
    Jako absolwent technikum gastronomicznego(technik żywienia i usług gastr. oraz odzielnie cukiernik ale to już inna historyja :D) lubię i potrafię gotować, grać rekreacyjnie w piłkę ręczną i czasem w nożną :)
    Mam jeszcze 19 lat ale już niedługo :/
    Mieszkam około 30km od Warszawy :p
    Edit #1
    Numer buta: :D 44
    To chyba wystarczy na początek :D
    Edit #2
    Już 20 lat :confused:
    Edit #3
    Nie szukam pracy chwilowo xD
    Edit #4
    8 listopad 2017
    Pilot zebrał 1mln skrzynek bonusowych i jego % osiągnięć ponownie skoczył do wartości 80%
    Edit #5
    Zaraz będzie 21 latek I będę stara dupa :D
     
    Ostatnie edytowanie: 22 listopada 2017
  2. Witam :)
    numer buta nie ma ?
     
  3. Ponoć tylko MOD-ów obowiązuje ;)
     
  4. Oki. A co to na zdjęciu ? twoja dziewczyna ? :D:p
     
  5. Cześć Adrian :)
    I tak zawsze mogą to pominąć :D
     
  6. Witam :)
    Oczywiście że mogą nikt nikomu nie każe ;)
     
    apophis2409 lubi to.
  7. Hehehehe :) Tylko moderatorzy mogą pytać a ja ogólny gracz nie mogę pytać "numer buta" szkoda bo wiesz moderatorzy mają pierwszeństwo podobnie jak policja lub administrator-policyjnych :p
     
  8. Każdy może spytać ale czy dostanie satysfakcjonującą odpowiedź to już inna sprawa ;)
     
  9. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Witam jako pierwszy MODek :p I tam posłuchaj się próśb jednego z graczy, żeby do exe dojść :D
     
  10. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    To i ja wpadnę powitać forumowicza :)
    Także witam i o numer buta pytam bo nie wiem czego nie odpowiedziałeś poprzednikom :rolleyes:
     
  11. Witaj :) Kiedyś dojdę do Exe (może xD)
    Także witam
    Ech numer wprowadzony już w pierwszym poście ;)
     
  12. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Morze jest wielkie i szerokie, a EXE jedyne i niepowtarzalne :D

    A co do twojego zamieszkania- to w którą stronę od Warszawy? :p Jeżeli nie chcesz to nie odpowiadaj, bo temat taki wiele osób drażni :)
     
  13. Na południe xD Linią S1 się dojedzie :D
     
  14. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Dojedzie czy doczłapie? :D Teraz te przebudowy robią. Ostatnio jechałem S8 to co chwila znaki ograniczenia prędkości, korki itd. A jak jakaś koparka wyjechała na drogę... :D
     
  15. Dojedzie S1 nie w remoncie :D regularnie korzystam problemów nie ma ;)
     
  16. No dokładnie :D Numer buta jest to tak jakby pewna informacja, którą jest podana dodatkowo w formularzu, ale nie trzeba jej wpisywać :D

    A tak szczerze to nie wiem skąd się taka "tradycja" tutaj pojawiła :oops:
     
  17. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Hehe, ale niedługo będzie skoro tak często korzystasz :D
    Kiedyś na starym forum była taka moda na wklejanie po kilkadziesiąt pytań w 1 poście(dochodziło nawet do 100). No i tak wybrali tego nieszczęsnego buta :D
     
  18. Numer w sumie już podałem w pierwszym poście :D
    Ja jeden aż tak znacząco nie eksploatuję trakcji żeby od razu potrzebowała remontu :p
    Niezła mi moda o_O
     
  19. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    "Grosz do grosza a będzie kokosza" :p

    Oj bardzo interesująca. Polegała na Kopiuj-Wklej. Bardzo szybka i przyjemna. Jej używanie mogło skończyć się przeciążeniem licznika postów :D