lindziorek♥Agusi♥ OŁPEN BAR xD

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika lindorexelend1, 1 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Tak, tak do tego było w ogóle inaczej. Słyszałem to nie raz i szczerze Ci powiem, że szkoda, że zbytnio jak byłem młody nie korzystałem z foruma :D
     
  2. Szkoda że takie zabawy mnie ominęły :D
     
  3. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    A ja ci szczerze powiem, nie stosuj zdań wielokrotnie złożonych, bo się pogubić można :D

    No niestety, takie zabawy miały miejsce... 5 lat temu? :)
     
  4. To wtedy to ja nawet na forum nie wchodziłem :D
     
  5. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    A ja wtedy spamowałem jak szalony... Póki Magda i Ania regularnie wchodziły na forum to posty leciały z nadzwyczajną szybkością... Ehhh te stare dobre czasy... :) w ciągu 2 lat napisałem ponad 6000 postów :)
     
  6. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Amatorszczyzna :D:D:D
     
  7. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Na swoją obronę mogę dodać, że w tym czasie miałem chyba kilkumiesięczną przerwę. Mówię "chyba", bo to już było dawno i mogę mylić fakty :p Oraz dodam fakt, że wtedy nie liczyły się do stanu postów wypowiedzi umieszczone w dziale kto jest kim- ekipa. :). Tak więc amatorze, bierz przykład z dawnych mistrzów :D
     
  8. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Ja na starym forum miałem tylko biedne ponad 2k postów :(
     
  9. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Pozwól, że zacytuję :D :
     
  10. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Ale wtedy wolałem grać i konto budować niż pisać na forum :D teraz jest odwrotnie :eek:
     
  11. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Teraz zauważyłem swój życiowy problem- zamiast budować konto to ja pisałem. Inni w tym samym czasie robili FE(później SFE), a ja byłem daleko w tyle... Teraz, mimo ponad 6 lat gry, nie dorobiłem się konta rozwiniętego na maxa... Człowiek mądrzeje z wiekiem... :D
     
  12. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Widzisz a ja dorobiłem się full konta i teraz mam czas na pisanie :D
     
  13. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Przepraszam bardzo, popełniłeś ważny błąd w swojej wypowiedzi. Zamiast rzeczownika odczasownikowego "pisane" należy zastosować tą samą część mowy, ale o innym znaczeniu: "spamowanie" :D
     
  14. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    A to nie są wyrazy jednoznaczne? :eek:
     
  15. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Pisanie zawiera się w spamowaniu, ale spamowanie w pisaniu już nie :p
     
  16. Ja finiszuję. Wyposażenie jest już ulepszone.Teraz lecę z PP (38/50) a potem może doinwestuję peta, więc też już tak bardziej na forum przechodzę :D
     
  17. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Witam i o wpisowe pytam :rolleyes:
     
  18. Również witam :D Yyy wpisowe :oops:
     
  19. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Nr buta to dla MODków, a dla graczy wpisowe musi być :rolleyes:
     
  20. Z czasem xD