lindziorek♥Agusi♥ OŁPEN BAR xD

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika lindorexelend1, 1 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Z czasem xD
     
  2. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Ty z czasem się nie targuj :D Bo 20 już niedługo :D Tak samo u mnie :eek:
     
  3. No zostało mi całe 23 dni cieszenia się z 1 z przodu :D
     
  4. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Mi tydzień :D
     
  5. Cało tygodniowe szaleństwo mówisz :D
     
  6. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Takiemu to dobrze :p Mi zostało bardzo dużo jeszcze. Jednak spokojnie idę do celu. Ostatnio na wrotach eventowych troszkę przybyło mi urki. Teraz czekam na zniżki i albo będę leciał kappy albo zielone skrzynie. Mam nadzieję, że nic nowego mocnego nie wprowadzą, bo bym się załamał :D
     
  7. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Na studiach nie ma czasu na szaleństwa ;)
     
  8. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Jest tylko czas na wkuwanie procentów :D
     
  9. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Tylko jedno w głowie :confused:
     
  10. Zrobiłem niby rok przerwy (podobno ciężko pójść po takim czymś na studia) żeby się pobawić i zarobić trochę xD
    Nie trzeba studiów by wkuwać % ;)
     
  11. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Ale tam są sprzyjające warunki :p
     
  12. Wszędzie są ale tam o paręnaście % lepsze z tego co mówisz ;) :D
     
  13. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    A te paręnaście % więcej to większa szansa na dostanie się na "wykłady z matematyki" :D

    A tak się zapytam- studiujesz czy właśnie odbywasz swój rok przerwy? :rolleyes:
     
  14. Odbywam rok przerwy :D Może w styczniu pojadę do pracy (do Belgii) Więc może mnie czekać rozbrat z grą :oops:
     
  15. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Jakaś luźniejsza robota czy ciężka? Tzn czy się będziesz drapał po głowie czy dźwigał 2 tony cementu na 10 piętro :D
     
  16. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Takie małe szczegóły :D I tak prawie to samo :eek:
    Ja zakończyłem inwestowanie w PP na 44 punktach :oops: Ale jednak najpierw wolałem zrobić peta :D
     
  17. Skręcanie regałów w sklepie (coś na kształt ikeły xd) :D
    Ja zamierzam ambitnie 50 zrobić wszystko wyliczone :D 4,7mln urki na samym rabacie+prem a jak jakaś zniżka będzie to i nawet 3,2mln styknie :cool: Co zrobiłeś w peciku :) ? Mój posiada 10lvl (ekonomicznie a i tak ma dostępne wszystkie sloty protokołów i mechanizmów + 6 laserków :)) Odblokowane wszystkie sloty protokołów, mechanizmów oraz laserki :) Mechanizmy wszystkie posiada na 3lvl tylko w protokoły zainwestować będzie trzeba bo tylko 12x radarowych 10x wydobywczych :) Osłonki i hp będę robił jak mi się będzie nudzić możliwe że nigdy xd. Lf4 na 16 już gotowe i czekają na nowe sloty u Lindziorka(10) :rolleyes:
     
  18. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Pecik full LF4 na 16, osłon nie robiłem bo mi nie potrzebne, mechanizmy te najpotrzebniejsze i 12 protokołów laserowych, wydobywczych i radarowych :)
     
  19. No to tak w sumie zostało mi tylko kupić 12 laserowych :D
     
  20. Cześć. :) Ja musze nabić 140 tys urki i bede kupował LF-3, niestety jestem flaxem i musze pomału rozwijać się z kontem :)