lindziorek♥Agusi♥ OŁPEN BAR xD

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika lindorexelend1, 1 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Witaj. Każdy kiedyś zaczynał :) Kiedyś się zbierało na te lf3 i cieszyło z każdej sztuki a teraz tylko wkurza jak poleci ze skrzyni (raz z 400 skrzyń ok 30 lf3 na helix lf4 :oops: ) bo tylko zawala ładownię i ani się nie opłaca sprzedać ani używać :D
     
  2. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Ja poszedłem od razu po maturze i już siedze na 2 roku :D
     
  3. Każdy robi jak uważa :) Jaki kierunek :D Ja tak myślę że chyba jednak nie pójdę na studia xD
     
  4. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Dokładnie tak ;) Infomatyk ze mnie :D Każdy myśli inaczej ;)
     
  5. Marudzisz :D
     
  6. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Eee, dobre zajęcie. Dużo w tym roboty chyba nie ma? :rolleyes:
    Przepraszam, to się nazywa wskazywaniem faktów :D
     
  7. Heh, te Twoje fakty to czasem mnie zaskakują :D A i tak mam je gdzieś daleko :D
     
  8. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Staram się zaskakiwać innych :)

    Oj tak, ja mówię z Ziemi, a ty na Wenus :D
     
  9. Może za 10 lat się uda :D

    To może i lepiej :rolleyes:
     
  10. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Ja daję 11, ktoś przebije? :D

    Z Merkurego jesteś? Chciałoby się powiedzieć "gorący z ciebie chłopak" :D
     
  11. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    27 lat i 144 dni :D Nie przebijesz :rolleyes:
     
  12. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Daję sekundę dłużej! Czy masz odwagę mnie przebić? Cykasz się? :D
     
  13. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Niestety musze Cie zmartwić . :D Nie da się dac dłuższego bana na TSie (oprócz perma) niż 27 lat i 144 dni :D Takżę Twoja sekunda niczego nie zmienia :D
     
  14. Fajnie kiedyś chciałem iść do technikum na profil informatyczny no ale padło na gastronomię. Nic cennego się nie nauczyłem raczej :D podstawy to i w domu bym załapał :p Jedyny plus po szkole że poznałem w niej moją wspaniałą dziewczynę :cool: :D
    Czy dobre się okaże ale raczej nie powinno mnie przerosnąć :D Myślę że trudniej było w wakacje robić ogród od totalnego 0, gdzie w sumie przez 75% czasu byłem szefem ekipy :cool:, bo mój przełożony był typowym myślicielem i z każdym problemem biegł do mnie o_O, gdzie on miał ok 10 lat praktyki, a ja dopiero ogarniałem co do czego się robi :D
     
  15. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Ja po Liceum więc wszystka teoria i praktyka to dla mnie nowość, a w liceum tezj informatyki miałem tyle co kot napłakał ;) :D Zazdroszcze dziewczyny ;) Mi niestety nie udało się znaleść po nieudanym związku :mad:
     
  16. No około 3 lat starań głównie przez moją dość hmm żeby nie było na cenzurowanym "specyficzną" klasę więc udało nam się dopiero po skończeniu szkoły :D Ja wybrałem technikum bo teoretycznie łatwiej pracę znaleźć, nie trzeba studiować ... Życie jednak bezlitośnie wszystko weryfikuje :oops:

    Zrobiłem dziś 6 kapp na podwójnych :D
    (W sumie wszystkich mam 11 xDD)
    1. Boster :mad:
    2. 2 Herki :D
    3. Boster :mad:
    4. 2 LF4 :confused:
    5. Boster :mad:
    6. 2 Herki :D
    Także już jest 8/10 więc na następnych podwójnych myślę będzie komplet :)
    Składałbym za uri gdyby była zniżka ale już raczej żadnej nie uraczymy :D
    Z kluczy 60+6 (zbugowały się jakoś :D)
    4 części zeuska (39/45 drugiego :p) i 1 LF3 :eek:
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 listopada 2016
  17. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Widać na darmowej wersji lecisz, załatw sobie płatną. :D Tam jest właśnie o sekundę dłużej :D Taki bonus dla ludzi mojego pokroju :D
    No to pisz podanie w tej firmie belgijskiej na szefa wszystkich szefów. Masz przecież doświadczenie :cool:
    I życzę powodzenia w zarabianiu :)

    I tak a propos: Używaj funkcji EDYTUJ :p
     
  18. E tam szef :D za duża odpowiedzialność :p A no dzięki dzięki pieniędzy nigdy dość :D
    Używam :D A raz sobie nie mogę posta pod postem napisać :) i to jeszcze u siebie :D Toż to skandal :confused::D
     
  19. Ktoś na pewno Cię "przelicytuje" :p

    Mm.... Może zmienimy temat? Bo aż trochę źle mi się robi, jak to czytam :mad:
     
  20. Now
    Może nowy event xD jak wrażenia :D Ja robiłem o 3 rano hadesa z 2 fulkami i flaksem :D Na farcie zaliczony a i LF4 wpadło ( 50sztuka )xD