lindziorek♥Agusi♥ OŁPEN BAR xD

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika lindorexelend1, 1 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Zależy gdzie. Są prace, gdzie odpowiedzialność szefa i pracownika wiele się nie różni. Jak umiesz swój fach to nie ma co się bać. :)

    No widzisz, ale ta ekipa niedobra. Napisz skargę :D

    Kto nie próbuje ten nic nie osiągnie :p A tak w temacie licytowania- jak ja się cieszę, że mnie ktoś wczoraj przebił na aukcji tygodniowej. Dziś wprowadzili w montowni te statki za przedmioty, których mam ponad miarę :D Już mam komplet :D

    Masz jakąś propozycję??:rolleyes:
     
  2. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Ja bym się poddał :D 3 lata to stanowczo za długo ale to moje zdanie ;) Życie jest brutalne i daje strzeszne kopy :oops:

    43 kappy na 10 herków :eek: W sumie kapp zrobionych mam 46 i mam 14 herków :eek:
    65 hadesów - 14 LF-4 :cool: Na co mi one? :eek:
     
  3. No bo jakoś tak nie robiłem wrotek :D
    Hadeski robię żeby misje zeszły na duże ubery :D
     
  4. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Jak Ja robiłem herki to nie było czegoś takiego jak "Podwójne Nagrody za Wrota" :)

    To ja tylko pod rangę ;) 800 k nabiłem przez ten długi weekend ;)
     
  5. Pierwsze 5 kapp robiłem bez podwójnych może dlatego mnie zniechęcały tylko 1 herek i chyba 1-2 lf4 :p
     
  6. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Moje pierwsze 5 kapp to były 4 lf-4 i multi :D
     
  7. No to fajnie :D
    Obecny event mnie bardzo rozczarował :( Była informacja iż będzie on w podobnej formie jak w zeszłym roku :p Wtedy były paczki oraz zniżki. W tym nie ma boxów ani zniżek :p (chyba że uznamy za to pakiety za realne pieniądze xD)
     
  8. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Ja przeczuwam zniżki na weekendzie ale mogę sie mylić :rolleyes:
     
  9. już bym wolał podwójne nagrody i zniżki w jednym xd
     
  10. Wrażenia mam takie, że nie gram w to grę :D

    Przecież większość tych rzeczy z montowni to są rzeczy dla wyglądu :rolleyes:

    Panie, a jak przygotowania do matury próbnej? :oops:
     
  11. No w sumie mi też się odechciewa :D Mimo iż wczoraj skończyłem herki 10/10 :D i dziś złożyłem kronosa liczę na saturna za 2 podejściem xD
    Niektórych wygląd hmm interesuje :)
    Matura próbna i przygotowania :D Ja podszedłem do próbnej i zdałem jako jedna z 5 osób na 32 z klasy oczywiści nie uczyłem się :D Także co się umie to umie więcej do głowy nie wejdzie ;) Oczywiście ta właściwa też zdana bez jakiejkolwiek nauki :D Wolałem zbierać surki na Surgeona niż powtarzać tematy ustne :)

    Edit Kronosek pusty :(
     
    Ostatnie edytowanie: 20 listopada 2016
  12. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Czyżbyśmy byli w jednej grupie na hadesa ? :D
     
  13. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Diminisher, spectrum itd też? :rolleyes:

    Jakoś leci :) Uczę się spokojnie do rozszerzonej fizyki i matmy, zobaczymy co z tego wyjdzie w maju. Teraz na dniach będę miał maturę próbną. Tak mam ochotę ją oblać, ale nauczyciele mają wystawiać za nią oceny. I mam problem- co wybrać. :D

    "Ze mnom tyż" :D

    Muszę Ci tylko powiedzieć, że słabo bijesz z x4 :D :D
     
  14. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    A chcesz się spróbować w takim razie z tego x4? :D
     
  15. A nwm tyle już ich było że nie ograniam :D
    Słabo to biję ja :cool:
     
  16. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    To było gdzieś koło 1/2 w nocy :p
     
  17. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Grozisz mi? :D Mam cie uciszyć z mojego prze-elo-mocnego LCB-10? :D
    Tylko 7 graczy poza tobą, taka szczęśliwa liczba :p

    Nie przesadzajmy, na UBA mi pokazałeś jak się stylowo wygrywa :p

    No gdzie. Około 20-21 wtedy graliśmy. :p
     
  18. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Ja nikomu nie grożę :eek:

    Z tobą tak, a z właścicielem tematu byłem w grupie między 1 a 2 :oops: Nie jesteś pękiem świata :D
     
  19. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Dobrze, wierzę ci na słowo :cool:

    A nie byłeś wtedy ze mną i jeszcze z nim? Pamiętam, że 1 hadesa z lindorkiem klepałem właśnie w godzinach 20-21. :)

    "pękiem świata"? A cóż to znaczy, bo mi słownik szwankuje :D
     
  20. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Nie masz innego wyjścia :D:D:D

    Wtedy to powiem Ci, że nie zwróciłem uwagi. Ale już w nocy to jestem pewny :D

    Jak twój słownik nie zna takich pojęć ? :eek: