Sugestie Lokalizacja przedmiotów w ekwipunku

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika LynkDynamit, 30 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy pomysł jest przydatny?

 1. Tak, jest przydatny.

  75,0%
 2. Nie, nie jest przydatny.

  0 głos(ów)
  0,0%
 3. Ciężko stwierdzić.

  8,3%
 4. Takie coś już istnieje, autor wątku jest niedoinformowany.

  0 głos(ów)
  0,0%
 5. Kupię Opla

  16,7%
 1. Witam wszystkich forumowiczów, moderatorów oraz niezalogowanych użytkowników.

  Przy powrocie do gry jak zwykle znalazło się coś, co wzbudziło moje negatywne emocje. Mianowicie mowa tutaj o szukaniu (w moim przypadku) protokołów do P.E.T.a, które w ekwipunku były, lecz musiałem przeszukać każdy pojedynczy statek, żeby owe protokoły znaleźć w konkretnej konfiguracji.

  I tutaj nasuwa się mój pomysł oraz prośba, aby Szanowna Ekipa polskiego serwera DarkOrbit przekazała ową sugestię piętro wyżej w hierarchii tej korporacji znanej powszechnie jako BigPoint.
  Idea ta polega na wprowadzeniu w ekwipunku krótkiej wzmianki o zlokalizowaniu przedmiotu, na którym w danej chwili znajduje się kursor. Dotychczas po nasunięciu kursora na przedmiot pojawia nam się okienko zawierające jedynie nazwę przedmiotu oraz kategorię do której ten przedmiot należy. A ja proponuję dodać do tego krótką wzmiankę, na którym statku w danym momencie założony jest ten przedmiot.

  Pomysł suma sumarum łatwy do wykonania, ale przede wszystkim przydatny. Pozwalający zaoszczędzić niejednokrotnie kilka cennych minut, które można spożytkować chociażby na karaniu wszędobylskich botów :>

  Dziękuję za poświęcony mi czas i serdecznie pozdrawiam czytelników,
  LynkDynamit
   
 2. jestem za sam przed chwilą szukałem jednego modułu 10 minut
   
  LynkDynamit lubi to.

Poleć tę stronę