Sugestie Lokalizacja przedmiotów w ekwipunku

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika LynkDynamit, 30 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy pomysł jest przydatny?

  1. Tak, jest przydatny.

    75,0%
  2. Nie, nie jest przydatny.

    0 głos(ów)
    0,0%
  3. Ciężko stwierdzić.

    8,3%
  4. Takie coś już istnieje, autor wątku jest niedoinformowany.

    0 głos(ów)
    0,0%
  5. Kupię Opla

    16,7%
  1. Witam wszystkich forumowiczów, moderatorów oraz niezalogowanych użytkowników.

    Przy powrocie do gry jak zwykle znalazło się coś, co wzbudziło moje negatywne emocje. Mianowicie mowa tutaj o szukaniu (w moim przypadku) protokołów do P.E.T.a, które w ekwipunku były, lecz musiałem przeszukać każdy pojedynczy statek, żeby owe protokoły znaleźć w konkretnej konfiguracji.

    I tutaj nasuwa się mój pomysł oraz prośba, aby Szanowna Ekipa polskiego serwera DarkOrbit przekazała ową sugestię piętro wyżej w hierarchii tej korporacji znanej powszechnie jako BigPoint.
    Idea ta polega na wprowadzeniu w ekwipunku krótkiej wzmianki o zlokalizowaniu przedmiotu, na którym w danej chwili znajduje się kursor. Dotychczas po nasunięciu kursora na przedmiot pojawia nam się okienko zawierające jedynie nazwę przedmiotu oraz kategorię do której ten przedmiot należy. A ja proponuję dodać do tego krótką wzmiankę, na którym statku w danym momencie założony jest ten przedmiot.

    Pomysł suma sumarum łatwy do wykonania, ale przede wszystkim przydatny. Pozwalający zaoszczędzić niejednokrotnie kilka cennych minut, które można spożytkować chociażby na karaniu wszędobylskich botów :>

    Dziękuję za poświęcony mi czas i serdecznie pozdrawiam czytelników,
    LynkDynamit
     
  2. jestem za sam przed chwilą szukałem jednego modułu 10 minut
     
    LynkDynamit lubi to.