Ogłoszenie Lokalne wydarzenia i aktualizacje

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 28 marca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Bigpoint będąc międzynarodową firmą skupia się obecnie na ekspansji na rynek azjatycki, którego jednym z kluczowych krajów jest Turcja. Nasze biuro zlokalizowane w Istambule prowadzi znaczące działania marketingowe mające na celu dalszą ekspansję, jednakże my jako Team wciąż skupiamy się na grze w wymiarze globalnym. Pragniemy jednak połączyć to w jedno i skupić się na DarkOrbit jako całości.

  Z racji tego, iż nasz oddział w Istambule prowadzi działania, które wiążą się z zaspokojeniem wymagań tamtejszej społeczności pragniemy przyjrzeć się tym zmianom, by w przyszłości móc skorzystać z ich doświadczeń dla dobra całej społeczności. Zapewniamy, że bacznie monitorujemy aktywność naszych kolegów w Turcji i pragniemy zaadaptować eventy i zmiany, które okażą się sukcesem na tamtejszych serwerach po wcześniejszym ich dostosowaniu do naszej społeczności.

  W ostatnich dniach został wprowadzony nowy design do statku Vengeance, który będzie dostępny tylko na serwerach Tureckich. Chcemy prosić Was o zrozumienie, a także poinformować, iż ów event został udostępniony na tamtejszych serwerach jako pierwszy, na pozostałych serwerach będzie on dostępny w późniejszym terminie. W Turcji design ten został wprowadzony do zakupu za prawdziwe pieniądze, jednakże w przyszłości będzie on wprowadzony globalnie początkowo jako nagroda w evencie, a następnie po pewnym czasie będzie zwyczajowo dostępny do kupienia za Uridium.

  Jesteśmy świadomi Waszych obaw dotyczących wprowadzenia nowości na wybranych serwerach, tak jak ma to miejsce w przypadku designu Pusat. Jednocześnie chcemy Was zapewnić, że najbliższą Bitwę JPA będziemy monitorować bardzo dokładnie pod kątem użycia konkretnych designów w trakcie walk. Z naszego punktu widzenia wierzymy, że prawdopodobieństwo zakłóceń w zbalansowaniu rozgrywki jest niewielkie.


  Pozdrawiamy
  Wasza ekipa DarkOrbit
   
 2. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Część z Was już o tym wspominała, ale chcielibyśmy przypomnieć, że wszystkie akcje specjalne (poza jedną), które zostały zorganizowane do tej pory przez naszą turecką ekipę ze Stambułu, po pewnym czasie trafiły również do pozostałej części użytkowników na całym świecie.

  Jakiś czas temu studio Bigpoint otworzyło biuro w Turcji z zamiarem zintensyfikowania wysiłków związanych z pozyskaniem rynków wschodnich.

  Ekipa ze Stambułu otrzymała zadanie przygotowania i wypróbowania „na własnej ziemi” określonych rozwiązań związanych z lokalnym rynkiem.

  Ponieważ gra DarkOrbit jest bardzo popularna w Turcji, a nasi tureccy pracownicy mają sporo kontaktów w swoim regionie, decyzja kierownictwa studia była absolutnie uzasadniona.Od czasu wymiany pomysłów pomiędzy biurem tureckim a siedzibą w Hamburgu ekipa DarkOrbit wprowadziła kilka pomysłów, które nie wymagały zbyt wielkich nakładów. Wciąż uważamy DarkOrbit za grę globalną przeznaczoną dla globalnej społeczności, a zatem wszyscy gracze na całym świecie powinni mieć dostęp do tych samych ofert, przedmiotów i elementów gry.

  W porównaniu z resztą świata, jedynym elementem (i tak pozostanie) dostępnym wyłącznie na serwerach tureckich jest design statku Hezarfen, w którego warstwie graficznej znalazła się turecka flaga narodowa. Wszystkie pozostałe elementy otrzymali także inni gracze.

  Tak zwana „Turecka wyprzedaż za jedną lirę” została zmieniona i przekształcona w „Super-ofertę na wspomagacze”, design „Pusat” zostanie już wkrótce udostępniony wszystkim graczom, a mapa, którą stworzyliśmy na potrzeby „Tureckiego turnieju”, będzie dostępna dla każdego, gdy tylko zdobędziemy pierwsze doświadczenia i poprawimy jej funkcjonowanie.

  Wspomniany „Turniej” nie jest zautomatyzowany i wymaga od naszej tureckiej ekipy dużo pracy. Oczywiście chcemy najpierw zebrać nieco doświadczenia i zdobyć wiedzę, jak najlepiej organizować turnieje, na co zwracać uwagę i jakich wysiłków to wymaga.

  Kiedy to osiągniemy, będziemy mogli podzielić się tymi informacjami ze wszystkimi społecznościami i zaprosić wszystkich do organizowania i przeprowadzania własnych turniejów.

  Zapewniamy, że ekipa DarkOrbit NIE FAWORYZUJE żadnej społeczności graczy (pamiętajcie, że np. na serwerach amerykańskich gracze mają dostęp do designu „Independence”). Pewne oferty rzeczywiście pojawiają się na tych serwerach jak pierwsze, ale chcemy w ten sposób sprawdzić, jak funkcjonują, i dowiedzieć się, czy i jak musimy je zmodyfikować, zanim zepsujemy coś na skalę globalną.

  W sprawie designów specjalnych: Po wprowadzeniu „graficznej aktualizacji” z technicznego punktu widzenia dodawanie nowych skórek statków dla różnych wersji językowych/serwerów powinno być teraz dużo łatwiejsze, dlatego już przyglądamy się tej kwestii.

  Pragnę jeszcze raz podkreślić, że choć działania prowadzone na serwerach tureckich mogą wskazywać, że faworyzujemy tę społeczność, w rzeczywistości sprawdzamy tam tylko pewne pomysły i zbieramy informacje, które pomogą nam w przyszłości w dokonywaniu zmian na pozostałych serwerach.


  W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

  Wasza ekipa Darkoribt
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę