Loteria Hitac - Maj 2014

Temat na forum 'Akcje specjalne/konkursy' rozpoczęty przez użytkownika TL_STRONG, 15 maja 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_STRONG

  TL_STRONG Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci !

  Uwaga! Dowództwo mobilizuje wszystkich pilotów zdolnych do walki. Potraficie pokonać olbrzymie statki-matki Hitac atakujące w całym kosmosie posterunki zarówno Ludzi, jak i obcych?
  W dniach od 17 maja do 1 czerwca możecie wziąć udział w najnowszej edycji loterii Hitac. Dołączcie do walki i zniszczcie jak najwięcej statków Hitac. Rozwiążcie zagadkę i zdobądźcie kapsułki loterii, dzięki którym można wygrać jedną z cennych nagród:

  To wasza szansa na wygraną!

  Wśród nagród z kapsułek wymienionych w Konwerterze Księżyca znajdą się zestawy zawierające w pełni ulepszone lasery LF4 lub milion jednostek uridium. Kapsułki można również wymienić na nagrody rzeczowe w Konwerterze Słońca:

  • Główny zwycięzca otrzyma kupon o wartości 1500 Euro do zrealizowania w jednym z dużych sklepów internetowych
  • Trzech zwycięzców otrzyma kupon o wartości 350 Euro
  • Jedenastu uczestników otrzyma kupon o wartości 150 Euro
  Ale to nie wszystko!

  Inwazja Hitac to nie jedyna akcja, w której można uczestniczyć. Podczas wydarzenia każdego dnia można wziąć udział w trzech różnych akcjach, takich jak Kontrola sektora, Kosmiczna piłka, Polowanie na Ice Meteoroidy, Team Deathmatch oraz wiele innych!

  Uwaga:

  • W akcji nie mogą uczestniczyć pracownicy, partnerzy lub rodzina osób związanych z firmą Bigpoint. W przypadku naruszenia Warunków uczestnictwa studio Bigpoint zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji i usunięcia osoby z konkursu. Mające na celu uzyskanie nieuczciwej przewagi nielegalne zastosowanie narzędzi podmiotów trzecich lub jakakolwiek manipulacja grą również spowodują dyskwalifikację uczestnika. W takim przypadku wygrane pieniężne zostaną unieważnione i odebrane.
  • Z powodu ograniczeń prawnych użytkownicy z Brazylii, Włoch oraz niektórych stanów w Stanach Zjednoczonych nie mogą brać udziału w losowaniu nagród rzeczowych.
  • Zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą elektroniczną. Należy upewnić się, że podany w centrum kont gry adres e-mail jest prawidłowy i zweryfikowany.
  Wasza ekipa Darkorbit
   
 2. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci !

  Chcieliśmy poinformować Was, że w dniu dzisiejszym przypisano za pomocą skryptu nagrody w grze zdobyte w loterii Hitac. Zwycięzcy znajdą stosowny wpis w dzienniczku na stronie głównej. Gratulujemy!

  Jednocześnie chcemy zaznaczyć, iż vouchery na nagrody rzeczowe zostaną rozesłane w przyszłym tygodniu.


  Wasza ekipa Darkorbit
   
  WojchillA lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę