Loteria Hitac w DarkOrbit - 2015

Temat na forum 'Akcje specjalne/konkursy' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 23 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Alarm dla wszystkich jednostek! Mamy inwazję zaawansowanych technologicznie obcych! Zaobserwowaliśmy ich olbrzymie statki-matki atakujące posterunki Ludzi w całej galaktyce. Jeżeli zniszczcie statek Hitac i jego jednostki, macie szansę zdobyć litery do słowa-zagadki. W ten sposób zyskacie kapsułki, które będzie można wymienić na losy dwóch loterii.

  Konwertery kapsułek można znaleźć na stronie uridium. Spróbujcie szczęścia - do wygrania czekają wspaniałe nagrody, wśród których są m.in w pełni ulepszone lasery LF4 i milion jednostek uridium. Możecie również wziąć udział w losowaniu kuponów o wartości 1500 euro do wykorzystania w największych sklepach internetowych!

  Akcja odbędzie się od godziny 00:01 w dniu 24 lutego i potrwa do godziny 23:59 w dniu 8 marca.


  Życzymy powodzenia!
  Wasza ekipa DarkOrbit  Informacje dodatkowe:
  W akcji nie mogą brać udziału pracownicy firmy Bigpoint, a także ich partnerzy i rodzina. W przypadku naruszenia postanowień Warunków uczestnictwa firma Bigpoint zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji uczestnika w konkursie. Osoby, które używają nielegalnych metod lub manipulują grą w jakikolwiek inny sposób w celu uzyskania korzyści, również zostaną zdyskwalifikowane. Wszelkie przyznane nagrody pieniężne zostaną im odebrane i uznane za nieważne.

  Informujemy, że gracze z Brazylii, Włoch oraz niektórych stanów w Stanach Zjednoczonych Ameryki są na mocy prawa wykluczeni z uczestnictwa w losowaniu nagród rzeczowych.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę