Luminium

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika DEII, 13 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
  1. DEII

    DEII User

    Cześć,

    Mam starą FE - na co najlepiej wymienić Luminium z akcji specjalnej? Osobiście myślałem nad modułami (choć boję się tej randomowosci, w sensie że nie będzie pod mój statek), nad energią GG lub ewentualnie Palladium. Te „skrzynki bonusowe” z tego co patrzyłem są słabe - same designy i ammo, którego mi na razie nie trzeba
     
  2. Poza modułami XT-10 nie ma nic ciekawego ... no może 3 klucze do skrzyń ale tam w 99% przypadków jest jakieś 20k ammo x2. Ewentualnie tranzystory / procki hybrydowe jeśli nie masz jeszcze wszystkich odmian golca za 250k typu - solace / sentinel / diminisher. Palka i energie - tyle czasu co poświęcisz na luminium tyle samo zejdzie Ci na 5-3 na zbieranie palki
    RNG boli - ja radośnie na 3 moduły dostałem jeden do Vega Adept, jeden do NOSTROMO oraz hit sezonu jeden na DMG w PVP dla ..... YAMATO RONIN !!!
    :eek::eek::eek:
     
    Cygan84 lubi to.
  3. Cygan84

    Cygan84 User

    Dlatego ja tylko zebrałem amelinium na 3 klucze i energie. Resztę olać ;)
     
  4. W sumie tak, ale szukam czegoś sensownego do cyborga i passata plusa, bo na razie tylko HP-VP01 z GG do paska wpadło.
    Do cyborga coś tam słabego (12% shd / 5% dmg) z chrominowej leci ... ale nie tym razem ... teraz dali sam syf, więc chcąc nie chcąc trza dalej zaciskać zwieracz i męczyć te słabe eventy i battle passy
     
    Cygan84 lubi to.