Lynk zwany Dynamitem

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika LynkDynamit, 21 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    @LynkDynamit
    2.1. Nick, sygnatura, awatar
    Nick, awatar, sygnatura i podpis nie mogą naruszać punktu 1.2. Regulaminu.

    Sygnatura - dozwolona jest sygnatura graficzna o maksymalnych wymiarach 500 x 200 pikseli oraz podpis zawierający maksymalnie 2 wiersze (czcionką o wymiarach max. 3)

    *Sygnatury i podpisy ekipy mają prawo być większe.

    Kara:
    Sygnatura, awatar - 11 pkt


    2.11. Recydywa
    Jeśli użytkownik po raz kolejny złamie ten sam punkt Regulaminu, to zostanie ukarany podwójną ilością punktów lub blokadą konta na forum. W skrajnych przypadkach użytkownik może zostać ukarany czasową lub permanentną blokadą konta w grze.

    Kara:
    5-31 pkt


    2.10. Podważanie decyzji członków ekipy/skargi na ekipę
    Ekipa dba o porządek na forum i należy stosować się do jej poleceń. Ignorowanie tych poleceń będzie skutkować nałożeniem punktów karnych.

    Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją członka ekipy, to możesz napisać skargę w odpowiednim dziale na forum. Na forach, które nie posiadają działu skarg, zgłoszenie należy kierować bezpośrednio do pomocy technicznej. Zabronione jest omawianie decyzji ekipy w wątkach innych niż do tego przeznaczone.

    Kara:
    11 - 51


    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 lutego 2018
  2. Hosting zdechł?
    To on ma bana czy nie bo już nwm :p
     
  3. Żbik zajumał kolor czcionki. Zawsze było pisane na czerwono.
    Nie wiem czy to aby nie plagiat. :p





    No gdzie takie rzeczy na iv.pl dawać ??!
     
  4. No nwm ja wrzucam ShareX-em :)
     
  5. Ghost_User

    Ghost_User User

    Imgur (chyba) lepszy
     
  6. Imgur chyba zdechł z tego co mi się kojarzy
     
  7. Ghost_User

    Ghost_User User

    Dlaczego? U mnie działa
     
  8. Nwm w każdym razie jakiś program mi zdechł i teraz z shareX korzystam :)
     
  9. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Jak najbardziej ;)

    Poprawiłem na Mój zielony byś widział, że to nie plagiat ;)
     


  10. Spokojnie, przecież nie robię z tego afery. :rolleyes:
     
  11. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Wiem o tym :p Jakoś do mnie pasuje ten zielony niż pozostałe :rolleyes:
     
  12. Niefajnie :(
     
  13. Kto tęsknił, moje skarby? <3
     
  14. No hej <3 :D
     
  15. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    @LynkDynamit

    2.1. Nick, sygnatura, awatar
    Nick, awatar, sygnatura i podpis nie mogą naruszać punktu 1.2. Regulaminu.

    Sygnatura - dozwolona jest sygnatura graficzna o maksymalnych wymiarach 500 x 200 pikseli oraz podpis zawierający maksymalnie 2 wiersze (czcionką o wymiarach max. 3)

    *Sygnatury i podpisy ekipy mają prawo być większe.

    Kara:
    Sygnatura, awatar - 11 pkt


    2.11. Recydywa
    Jeśli użytkownik po raz kolejny złamie ten sam punkt Regulaminu, to zostanie ukarany podwójną ilością punktów lub blokadą konta na forum. W skrajnych przypadkach użytkownik może zostać ukarany czasową lub permanentną blokadą konta w grze.

    Kara:
    5-31 pkt


    2.10. Podważanie decyzji członków ekipy/skargi na ekipę
    Ekipa dba o porządek na forum i należy stosować się do jej poleceń. Ignorowanie tych poleceń będzie skutkować nałożeniem punktów karnych.

    Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją członka ekipy, to możesz napisać skargę w odpowiednim dziale na forum. Na forach, które nie posiadają działu skarg, zgłoszenie należy kierować bezpośrednio do pomocy technicznej. Zabronione jest omawianie decyzji ekipy w wątkach innych niż do tego przeznaczone.

    Kara:
    11 - 51


    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
  16. To już ban?
     
  17. Ghost_User

    Ghost_User User

    Witam ponownie!

    Serio? Ban na dzień dobry?
     
  18. Żbik pobił kolejny rekord. Tym razem dał popis z kategorii najszybszy ban. :D




    Raczej tak na dobry wieczór bardziej. :oops:
     
    MOD_ŻBIK, CM_Sokół oraz MOD_TORO lubią to.
  19. Ghost_User

    Ghost_User User

    Czy jednak zmieniasz coś w mojej sygnaturze?
    (tak, wiem, że ban. Jeśli jednak odpowiedź jest prawdziwa to wrzuć ją [sygnaturę] w odpowiedzi do tego posta. Mają być niebieskie "neony")
     
  20. @LynkDynamit

    Pozakładaj koleżance jakieś ochraniacze na łokcie i profilaktycznie kask na głowę, zamień prześcieradło na trawnik i powinno być dobrze tak jak tu:



    [​IMG]
     
    MOD_Moth i -pasztet03- lubią to.