Pomoc techniczna Mac OS

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Jarek, 4 grudnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Jarek

    Jarek User

    Dzień dobry,

    mam pytanie czy na mac'u nie da się pobrać klienta ?
    Jak do tej pory szukam od kilku dni i nic :)

    Z oficjalnej strony nie ma opcji :)
     
  2. Hurkisq

    Hurkisq User

    Pany tego nie ma nie było i nie będzie ;)
     
  3. *ice*.

    *ice*. User

    Tak właśnie, nie ma wersji na maca.
     
  4. Cupak

    Cupak User

    po co wam klient jak można grać na przeglądarce :D
     
  5. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    jak mozna jak flasha nie ma? ;) lepiej sie gra na takiej przegladarce niz na kliencie??
     
  6. Cupak

    Cupak User

    wystarczy mieć flasha sprzed grudniowej aktualizacji i starszą przeglądarkę tylko do samej gry, sposób w jaki ją trzeba ustawić był nawet tutaj na forum. Ja gram na przeglądarce bo nie będe emulował na swoim linku zbugowanego klienta od BP, który jest zrobiony jak zwykła przeglądarka na tych samych zasadach co opisałem wyżej.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 grudnia 2021
  7. Jarek

    Jarek User

    Ktoś pomocny do ww. konfiguracji na mac os?

    ;)
     
  8. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    HΔŞŞΔИ♥¹5♥[GsH♥]
    2.6. Reklamy
    Reklamy na forum są zabronione, np. reklamy innych gier, for, itp. Zabronione jest również zakładanie na forum tematów, które mają na celu czerpanie korzyści finansowych.
    Wyjątki, które obowiązują tylko i wyłącznie w „Kąciku użytkownika” oraz dziale “Kto jest kim”:
    a) Dozwolone jest podawanie nazw gier z Bigpoint.
    b) Dozwolone jest również podawanie linków do filmów lub muzyki o ile nie naruszają one 1.2. punktu Regulaminu.


    Z poważaniem,
    MOD_ZERO