Sugestie Mapa 5-2/\ "Podkowa"

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika wingedAngel, 1 sierpnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy chcesz, aby "Pirate's treasure" zostało wporwadzone do darkorbit??

  1. Tak

    7 głos(ów)
    46,7%
  2. Tak, ale trezba zmienić kilka rzeczy

    1 głos(ów)
    6,7%
  3. Mi to obojętne, i tak zbieram skrzynki xD

    2 głos(ów)
    13,3%
  4. Nie podoba mi się ten pomysł

    0 głos(ów)
    0,0%
  5. Bigpoint i tak tego nie zaakceptuje xD

    5 głos(ów)
    33,3%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Witam.
    Wpadłem na pomysł, aby stworzyć temat na forum w którym gracze zostawią swoją opinię lub wpadną na jakiś pomysł odnośnie mapy 5-2 a szczególnie tzw. podkowy :)

    Jest to mapa piratów a podkowa jest dosyć charakterystyczna swoim kształtem jak i również wyglądem min. różne neony z strzałkami bar sushi i wiele inncyh znaków (ogólnie Bigpoint fajnie to zrobiło :). A może byc tak dodać życia tej mapie? Niedawno temu był rajd na piraty, który wzbudził duże zainteresowanie oraz aktywność w grze, jedna z lepszych akcji jaka nastąpiła(chyba oprócz tunel of terror wedlug mnie :p ).


    Według mnie podkowa powinna zostać takim stałym punktem, który poprawi aktywność na mapach piratów, może ktoś wpadnie na bardzo fajny pomysł który może zostanie kiedyś wprowadzony, aby gra znowu była przyjemna.

    Ja wpadłem na taki pomysł, aby:
    wprowadzić na podkowie takie oto "atrakcje" :

    1. "Pirate's treasure" czyli "skarb piratów"-już wyjaśniam na czym polega:
    jest to coś podobnego do galaxy gates(takie okienko jakie pojawia sie gdy przyjmuje misje kazdy wie co nie :D) gdzie mozna zdobyc cenne przedmioty, od osłonek po części do nowych lf-4. Będzie również coś ala multiplikator(takie malutkie okienko do zaznaczenia), ale troszkę inaczej będzie to działać-do wyboru są trzy okienka:

    rzadkie-po zaznaczeniu okienka szansa na zwykłe przedmioty(osłonki, xenomit, energie do GG, lf3, BO-2,itp) oraz jakiś tam % (powiedzmy że 2%) na otrzymanie epickiego przedmiotu.
    Cena za użycie: 30 tumiteru i 30 paladium ( info o Tumiter punkt 3 :p )


    epickie-po zaznaczeniu okienka szansa na epickie przedmioty(osłonki ulepszone na poziom 8, lf-4, lf-3, cpu maskujące, cdd, itp. troszkę już droższe przedmioty) oraz jakiś tam % (ustalmy że 3%) na otrzymanie legendarnego przedmiotu.
    Cena za użycie: 150 tumiteru i 200 paladium

    legendarne-po zaznaczeniu okienka szansa na legendarny przedmiot( BO-2 na 16lvl, LF-4,LF-3, CPU maskujące XL, 150CDD, 1000xenomitu, 10 000 uriidium, 100mln kredytow, oraz Hardware) oraz 1% na otrzymanie "ARTEFAKTU"
    Cena za użycie: 450 tumiteru i 750 paladium

    ARTEFAKT- przedmiot niezwykle pożądany, posiadają go jedynie piloci, którzy przetrwali wielki atak piratów!!!
    Można otrzymać-design drona havoc/hercules, lf-4 PD/HP/MD, lf-4 16lvl, 100 000 UCB100, 8000 rakiet HSTRM-01/CBR/UBER, 100 EMP, 50 rakiet DCR-250, 1000 energi do GG, 50 000 uridium, 10 000 sepromu, design Surgeon(lub rekompensate 35 000 urki), 50 oil oraz jeden z 15 tytułów pogromców piratów(po zdbobyciu wszystkich 15 tytułów gracz otrzymuje-1000 energi/1000złomu/1000 krszystałów rozdzielenia-możliwość wyboru tylko jednej nagrody za zdobycie wszystkich tytułów)

    2. "Pirate's magazine" czyli "magazyn piratów" :p (okno gdzie można "wymienić" przedmiot na surowce):
    od dawien dawna, jeszcze gdy człowiek nie znał kosmosu, piraci na Ziemi znani byli ze swoich rozbojów, kradzieży oraz cennych znalezisk, tak i teraz w niebezpiecznych sektorach zagiętej przestrzeni przyjmują różne przedmioty w zamian za cenne surowce.

    Wymień u piratów przedmiot z ekwipunku na cenne surowce! Lecz strzeż się, piraci są znani z "brudnych zagrywek".
    -wymienia przedmiot na surowce(przyklad: LF-3 wymienia na 5 xenomitu, 3 plasmidu i 2 scrapu, jeszcze do dopracowania!) ale za opłatą 100 000 kredytów, jednak ryzyku, że pirat "urkadnie" nasz przedmiot to 6%)wtedy pozostajemy bez LF-3 i bez 100 000 kredytów xD )

    3. Surowiec "Tumiter" (nie pytajcie mnie jak to wymyśliłem xDDD)

    Tumiter- surowiec niezwykle rzadki, o wiele rzadszy niż złom z uber mordonów i uber saimonów(tutaj taki lekki żarcik xDD) lecz niezwykle potrzebny do "Pirate's treasure".
    Można go znależć w pozostałościach po Boss Anihilatorach/Sabouterach/Baracudach oraz Uber Anihilatorach/Sabouterach/Baracudach/Battleray lub zdobyć w misjach.


    4. Wprowadzenie boss piratów- wiadomo skoro są uber piraty to dlaczego nie ma i bossow :p bylyby silniejsze od zwyklych ale slabsze od uberów lecz mialyby duze znaczenie w "Pirate's treasure"


    Wpadlem na to gdy konczylem prace, nie wiem jak to sie stalo :D Całośc można w wielu stopniach dopracowac, ale mysle ze aktywnosc by wzrosla, gracze potrzebuja jakiegos urozmaicenia a nie caly czas robienia wrot, robienia zwyklych misji itp.
    Zobaczymy jak spolecznosc przyjmie taki pomysl :p
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 sierpnia 2018
    ImGolem i rrr-roger500-rrr lubią to.
  2. MOD_Artemida

    MOD_Artemida Guest

    Drogi Graczu

    Zabronione jest używanie koloru czerwonego (drugi pionowy pasek w palecie kolorów) i jego odcieni (posty, podpisy), ponieważ jest on zarezerwowany dla ekipy.

    Dlatego pozwolę sobie zmienić kolor w Twoim poście

    pozdrawiam
    MOD_Artemida
     
  3. DOGEE

    DOGEE User





    To po co jest ten czerwony kolor w palecie kolorów dla normalnego użytkownika? Bez sensu
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 sierpnia 2018
  4. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Szanowny Graczu,

    Przypominam, że na forum obowiązuje regulamin. Widnieje w Nim wpis odnośnie czerwonego koloru oraz jego odcieni. Proponuję się z Nim zapoznać. Teraz ostrzegam ten pierwszy i ostatni raz. Proszę o zmiane koloru czcionki.

    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
  5. Pomysł ciekawy, ale co z graczami którzy mają spartany ,trzy nowe statki ,zaśmiecony hangar lf-4na16lvl i innymi rzeczami powiedzmy atrakcyjnymi dla początkujących. Mnie poza kilkoma nowymi laserami niewiele potrzebne☺,ale zawsze to cokolwiek nowego a tego potrzeba tej grze.(Łapka za pomysł☺)
     
  6. Rozruszać trzeba, ale mapę 5-1. Na pozostałych "życie" jest.
     
  7. RedCat313

    RedCat313 User

    100 % na tak :D
     
  8. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    W grze już jest odpowiednik tego pomysłu - skrzynie pirackie.

    W związku z brakiem aktywności, wątek zamykam.

    BA_Chmurka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.