Mapa Bonusowa

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Ric0, 21 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Ric0

    Ric0 User

    Witam

    czy Administracja wkońcu się zainteresuje co się dzieje na mapie bonusowej że gracze jednego klanu po 20 osób siedzi na tej mapie od kilku tygodni i nawet przy restarcie nie wyrzuca ich z niej? czy to nie jest aby używanie bugów skoro ich nie wyrzuca mało tego skakałem żeby zrobić misje na uber protki przez 2 tygodnie skakałem po 200-300 skoków dziennie wkońcu się udało wylądować i co? zmarnowane 2 tygodnie dzień w dzień po kilka godzin skakania bo przeżyłem 8 minut na mapie i nie padłem od protków bo spokojnie biłem sobie po jednym i robiłem misje aż nagle podleciały 3 spearhedy i mnie ubiły w sekundę tak więc DZIĘKUJE SERDECZNIE za taką gre i po 8 latach odchodzę bo nic się nie zmienia na lepsze.
    Serwer PL1 Nazwa klanu Moon·ℂ★·Star Blood Brothers
    Tag klanu ·Ƈ★·

    Pozdrawiam
     
    BADˇTIGER lubi to.
  2. poland102

    poland102 User

    ochronę przy robieniu misji mają tylko początkujący gracze...reszta musi kombinować
     
  3. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Sprawa jest zgłoszona, konsekwencje będą wyciągnięte :)
    Nie jest to temat do dyskusji.
    Zamykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.