Mimesis Mutiny

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 15 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Event bardzo fajny polecam ze wszystkim na + się wychodzi . I pkt 85k więc pozdrooo
     
  2. warrriat

    warrriat User

    No event spoko z 40-60k uri na godzinę zarobisz na mapie wrót i średnio 7-8k punktów na jeden oblot. A z alienów za zwykłych mapach 60-100k na godzinę.
     
  3. lol gościu eskorta biją alieny a nie gracze hahaha :):)
     
    STRADIVARI71 lubi to.
  4. i jeszcze jedno niezłe nabicie graczy w butelkę :D moduły do leonovo i diminisher…. w montowni daje 40% osłon w hangarze już daje 25%...

    Leonovo daje 150% z rakiet i 60% celności a w hangarze już daje 30% i weź tu człowieku graj normalnie albo myśl normalnie o ich pracy.... skoro nawet takie coś da się [ciach] :D no nic...

    Edycja Eviana: Na forum wymagana jest kultura wypowiedzi. Zapraszam do regulaminu forum.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 marca 2020
  5. ToxicFury

    ToxicFury User

    Dalibyście tego solace tyranosa za 80 ziko jak ostatnio cyborga to byście oszczędzili 2 tygodnie gry po 14 godzin dziennie gdzie nie ma się nawet porównania do innych graczy :/ sam mam 80 koła pkt i kij wie czy to dobrze czy to źle czy jestem chociaż w top 100 nie wspominając ile jeszcze muszę farmić na przynajmniej top 3 :p pomyślcie nad spieniężeniem tego solace co? :D
     
  6. REVERS

    REVERS User

    to chyba siedziales caly dzien mając tyle pkt

    Swoją drogą, ranking powinien być widoczny dla graczy. Nie ma w tym żadnej frajdy ani rywalizacji gdy się tego nie widzi... Dziwne reguły ustalili
     
    Ostatnie edytowanie: 18 marca 2020
  7. mjan1997

    mjan1997 User

    Moduł do Diminishera ma dawać 40% a w hangarze napisane 25%, a jak się policzy, to nawet tyle nie daje !
    bez modułu mam: 922 790
    z modułem: 1 047 493
    powinienem mieć: (25%) 1 153 488
    wymagam: (40%) 1 291 906
    rzeczywisty procent: 13,5 % !!!!!!!!!!!!

    oszustwo x3 !

    Albo zwrot 1000 tych fragmentów za ten moduł i ten od Leonova albo naprawcie bo to żart ;)
     
  8. kolego policz od Podstawy procenty a nie z bonusami a potem Krzycz.
    bo juz kilka modułów tak ma
     
  9. REVERS

    REVERS User

    TL_Eviana, będzie eventowy ranking działał czy nie?
     
  10. tak samo jest z centurionem z serią na osłony niby daje 20 % a jak liczyłem to ledwo połowe tego dawało
     
  11. Następny błąd, 18/30 wykorzystane klucze, żeby wskoczyć na eskortę, a cel 15/15 nadal wisi niezaliczony...
     
  12. dokladnie mam tak samo xd
     
  13. Meh,jeden z najslabszych eventow w DO(a to juz osiagniecie!),duzo bicia,potezne lagi.Swoja droga te ''dodatkowe'' nagrody wielokrotnie przebijaja wartoscia te standardowe,takze zmiencie nazwe.Licencja to muss,duzo nie kosztuje,ale nagrody podstawowe moglyby tak nie odstawac od tych drugich.Moduly ciekawe,ale jak wyzej chlopaki pisali,nie daja takich boostow jak jest podane.Ogolnie zdaje mi sie,ze ten event tak pod biurkiem na szybcika robiony.
     
  14. mjan1997

    mjan1997 User

    no bez jaj. Procenty to procenty. Jak ma ten moduł dawać 40% to nie ma żadnego znaczenia co jest wcześniej.
    Jako początkowe 100% biore 922 790. Nic nie zmieniam, tylko wrzucam do tego moduł i to mi daje 140% tego co miałem. Bo procenty się mnoży po prostu... I właściwie na tym koniec. A 1 047 493 to nie jest 140% ;) Polecam kalkulator.

    I nie mów mi że od podstawy. To bez sensu. Podstawą musi być wartość z przed założenia przedmiotu.


    EDIT*: Chyba rozumiem o co Ci chodzi. Że niby wielkie i nieomylne DO wymyśliło że jak masz napisane 40% bonusu czy coś w tym stylu to mamy to interpretować jako: "40% dodatkowego 'czegoś' względem wartości podstawowej, bez bonusów, traktowane addytywnie". To wtedy niestety miałbyś 100% rację, ale to jest kolejne oszustwo ze strony ekipy DO :) pozdrowienia dla was geniusze. I proszę o komentarz ze strony administracji może ? Jeżeli tak jest, to kiedy ten idiotyczny model liczenia (nie zgodny z matematyką uczoną w … wszędzie) zostanie poprawiony ? :)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 marca 2020
  15. warrriat

    warrriat User

    Dodatkowe procenty należy liczyć od absolutnej podstawy. W tym wypadku mam na myśli nieulepszoną osłonę na nieulepszonym dronie, bez profilu pilota i.t.p. Jest to spowodowane tym, że część bonusów się sumuje jak boostery(mając trzy boostery na osłonę masz 75% zamiast 95,3125%) a inna się przemnaża.

    Występuje to nie tylko w przypadku osłon, dmg i hp, ale też w wypadku nagród za misje. Gdyby wszystkie bonusy przemnażałyby się w sposób, który opisujesz za misje z mab bl otrzymywałbyś ponad 280mln a otrzymujesz około 266.
     
  16. Tak czy siak ten modul do dimka to wartosc dodana,takze dobre i tyle.Ja go nie robie,bo tym dresem nie smigam,ale jak ktos lubi to w sam raz dla niego:).
     
  17. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    ma być przerwa techniczna, może niektóre rzeczy naprawią :)
     

  18. wiem ale czy to pierwszy raz BP tak robi
    ile juz było rzeczy zakupionych a po chwili całkiem inne wychodzą
    zawsze kupujemy kota w worku od BP
     
  19. mjan1997

    mjan1997 User

    Dokładnie :/ każdy moduł póki co, z tych które sprawdzałem, się nie zgadza. No i jeszcze np. itemki które wgl nie mają opisu obrażeń np. xD
    Biorąc pod uwagę ile kasy ściągają od graczy za premki, podwajacze itp., to zatrudnianie 1/2 informatyków do naprawy tych błędów to jakiś żart.
     
  20. Ankalagon

    Ankalagon User

    to ja przy okazji mam pytanie do prędkości bo się trochę pogubiłem.
    Bazowa prędkość golca to 300 - czyli jak gołego golca aktywuje prędkość na nim będzie 300 czy inna?
    Pytam bo przy evencie odpalam gołego golca i mi wyskakuje prędkość 360. Ktoś mógłby mnie oświecić? Czy mi się tylko wydaje, że coś się pozmieniało?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.