Mimesis Mutiny

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 15 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Działa podwajacz boxów lub protokoły wydobywcze na pecie na wielkość nagrody ze skrzynek co wypadają z pirce memesis i obscured memesis?
     
  2. Kexin

    Kexin User

    Bazowa nadal jest 300 ale pewnie masz podkrecone złotkiem co daje +20%.

    Celu z otwarciem 15 kluczy nadal nie zliczyło pomimo tego że mam skończony ten na 30.
     
    MOD_MIKUS lubi to.
  3. Ankalagon

    Ankalagon User

    To samo 16 kluczy wykorzystane a tej na 15 jeszcze nie skończyło.
     
  4. sa jakies bugi musza jakas rekompesate dac bo tam cenne przedmioty xd
     
  5. ToxicFury

    ToxicFury User

    Te ma ktoś powyżej 200 koła już ??
     
  6. Legenda

    Legenda User

    podpinam się.
     
  7. Ja już mam 308k Łątwy ten Event AUUU Pozdro Od *666*ツ)ฬค๓קเг(ツ*666*
     
  8. REVERS

    REVERS User

    To ile Ty latasz w tych wrotach, że tyle masz?
     
  9. A cały czas oporowo
     
  10. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu,
    Z tego co zdążyłem zauważyć to pet nie podnosi skrzynek wypadających z alienów.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  11. Góral

    Góral User

    a boty szaleja jak zwykle na evencie
     
  12. majkiski13

    majkiski13 User

    ile hp i dmg maja mimesisy? jest gdzies wzmianka?
     
  13. Ankalagon

    Ankalagon User

    W końcu naprawili błędy. teraz wystarczy lekko puknąć aliena AI i skrzyneczka wypada, można bić bez grupy i urka wpada - lepiej późno niż wcale BP. To będzie raj dla statków i bajerów z obrażeniami obszarowymi.
     
  14. jak dla mnie to wgl powinni tam zablokować mocki solarisa
     
  15. Ankalagon

    Ankalagon User

    ta tylko do tej pory służyły trochę inaczej teraz zostało to rozszerzone co moim zdaniem jest na +

    Może i powinni ale jak by tak cała grupa wleciała tymi statkami byłoby ciekawie.
     
  16. REVERS

    REVERS User

    Rozszerzyli dla botów.. każdy event jest pod boty. Siedzi ich w tych wrotach tyle, że szkoda lecieć ....
     
  17. Kpt.Pirce

    Kpt.Pirce User

    Ja tam się nie znam na Solaris bo ogólnie ciężko mi zmienić statek ja się już z nim zżyję na dobre i na złe :p. Ktoś na szybko i zrozumiale napisze co na tym evencie mocka Solaris daje? Ogólnie z moim Cyborgiem wyglądam we wrotach jak Dinozaur - Tyrrannos Rex :D. Same Solace i Solarisy, czasem Sentinele :D. Ale ogólnie event fajny - nic mi się nie ścina. namierzanie działa o dziwo. Tylko nie wiem co robić jak już wrota się pokazują - wszyscy gdzieś lecą chyba bojki zamieniają się w nagrody - tylko te promieniowanie odstrasza.
     
  18. Oblatują mapę śladem frachtowca i zbierają skrzynki, bo nie wszyscy robią to na bieżąco po ubiciu npc.
    Promieniowanie?
    padasz, naprawiasz się na miejscu z pełnym hp i dalej lecisz.
     
  19. Sok_PL1

    Sok_PL1 User

    ale duzo szczegolow odnosnie uzytecznosci nowych laserow. nie wiem moze cos wiecej czy bede je mogl zlozyc w przyszlosci czy teraz to jedyna okazja a potem kaplica. ogolnie sam zamysl wprowadzenia czegos bez informowania ze bedzie przydatne kiedys jest smieszne
     
  20. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu,
    Wszelkie informacje, które otrzymaliśmy przekazaliśmy Wam niezwłocznie poprzez forum.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.