Mimesis Mutiny

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 15 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. onyks

    onyks User

    dziś grając eskortę straciłem całe uri do zera minutę wsześniej miałem kupić 10 kluczy zielonych po wejściu w wrota zostałem wyzerowany
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    ☼PЦŁKØШИÏK☼ Twój post usuwam, następnym razem otrzymasz punkty karne za obrazę.


    Umieść post w dziale skarg, odpiszę.
    Ja nie mam mocy żeby działac, naprawiać, decydować. Problem zgłosiłam i czekamy..
     
  3. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    ☼PЦŁKØШИÏK☼

    2.1
    Awatar może mieć maksymalne wymiary 200 x 200 pikseli, a jego rozmiar nie może przekraczać 39 kb. Nie może on zawierać treści zawartych w punkcie 1.2. Regulaminu.
    2.2
    Kultura/ton wypowiedzi - nawet podczas burzliwych dyskusji lub kiedy się zdenerwujesz, zachowaj proszę uprzejmy ton wypowiedzi. Szanuj innych forumowiczów. Na naszym forum nie tolerujemy braku kultury.

    2.10. Podważanie decyzji członków ekipy/skargi na ekipę

    Ekipa dba o porządek na forum i należy stosować się do jej poleceń. Ignorowanie tych poleceń będzie skutkować nałożeniem punktów karnych.

    2.11. Recydywa

    Jeśli użytkownik po raz kolejny złamie ten sam punkt Regulaminu, to zostanie ukarany podwójną ilością punktów lub blokadą konta na forum. W skrajnych przypadkach użytkownik może zostać ukarany czasową lub permanentną blokadą konta w grze.


    2.21. Multikonta na forum

    Blokada konta na forum uniemożliwia użytkownikowi zalogowanie się na to konto. Próba omijania jej poprzez logowanie się z innego konta jest zabroniona.
     
    Şηเῥἔя lubi to.
  4. Ankalagon

    Ankalagon User

    No, dzisiaj też tego doświadczyłem - w końcu ....
    Mnie się to podoba. ubity Freighter nie ma promieniowania a mutiny AI i tak się pojawiają punkty wpadają, urka i inne dobrodziejstwa też. co tu narzekać? Wystarczy lecieć po trasie przelotu Freightera. .... i przyznam, że fajny pomysł.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 marca 2020
  5. Ankalagon

    Ankalagon User

    Może u ciebie u mnie nie było więc o czym prawisz? Po ubiciu frachtowca przez "graczy" promieniowanie zniknęło a alieny się pojawiają i jak wyżej napisałem - dlatego podoba mi się takie rozwiązanie. Może i nie mam pojęcia o evencie ale moje gały widziały jak statki latały więc proszę ja ciebie nie narzekaj.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 marca 2020
  6. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Pisałam już, że problem jest zgłoszony do odpowiednich osób, które mogą coś z tym zrobić.
     
  7. ToxicFury

    ToxicFury User

    Na Vru nie robią normalnie bo od wczoraj wieczorem ubijają Frachtowiec nawet przed startem, ręcznie ubiłem 500 koła pkt ( oczywiście bez boostera z montowni bo 200iq i nie skminiłem że kupiony i zmontowany booster się sumują xD! ) walczyłem z botami o ranking to nie dość że sam babola odwaliłem to jeszcze mi teraz Malyny i inne przeszkadzają. Najśmieszniejsze jest to iż zgłaszaliśmy to już na początku ewentu to dalej latają poszły screeny, nagrane OBS-em filmy i profile Vru oczywiście 3 pułkowników z VRU o tym samym nicku ale co tam.
     
  8. ToxicFury

    ToxicFury User

    No nie no właśnie Ci piszę że nie dolatuje normalnie bo go ubijają =_=
     
  9. warrriat

    warrriat User

    Nie jest możliwe ustawienie takiego samego nicku na kilku różnych kontach. Albo nicki byłe inne albo dwoi/troi ci się o oczach. A event bardzo fajny, polecam.
     
  10. cele ukonczone urka sie zbiera a ranking mnie nie interesuje taka jst moja wypowiedz
     
  11. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Szanowni gracze,
    Pragnę tylko przypomnieć, że na forum zabronione jest powielanie tych samych postów - omawiany przez Was problem został zgłoszony. Teraz musi zostać sprawdzimy rzetelnie i rozpatrzony. Z naszej strony więcej zrobić nie możemy. Proszę NIE POWIELAĆ więcej postów gdyż będę zmuszony je usuwać - w skrajnych przypadkach może to się skończyć nawet banem.
    Kolejna rzeczą wartą przypomnienia, jest zakaz rozpowszechniania nicków innych graczy, więc proszę nie posługiwać się dokładnymi nickami graczy, gdyż może to skutkować blokadą konta na forum.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  12. Co to za moduł, który się dostaje za zaliczenie 20 celów? :rolleyes:
     
  13. Ankalagon

    Ankalagon User

    "Dobry początek to połowa roboty" chciałoby się powiedzieć ale rzetelność i BP od razu nasuwa się kolejne powiedzenie "Nie jest jeszcze źle, gdy rzetelność nas męczy, gorzej gdy ośmiesza"
     
  14. Nie-Mrawy

    Nie-Mrawy User

    Czemu nigdy event nie może dobrze działać ??? Zawsze coś buguje się i zawsze to samo jest dobrze a potem event psu w ...
     
  15. do mimesisa
     
  16. Nie-Mrawy

    Nie-Mrawy User

    Wcześniej nie było problemu szło wyciągnąć nawet 40k uri,to oczywiście że trzeba było pomieszać z alienami by przypadkiem event się nie udał...
     
  17. Event,nie narzekam ok.Pomysł jako taki bardzoo oo na Tak.Bez szukania nagród z nmw -top100 to nie straciłem wyjątkowo XD. Wpadło trochę amo i takie tam...
    Natomiast,bardzo śmieszą mnie wszystkie skargi, na :- "to i tam to,bo ten i tamten"...
    To jest GRa ;)
    "ludziki" którym nie sprawia żadnej trudności odszukania czegokolwiek i korzystania z tych błędów (+). Krytykantom mówię Nie.
    Ranking generalnie,bierze się z CZASU i zaangażowania... :p
     
  18. REVERS

    REVERS User

    Generalnie to nie masz pojęcia, bo tutaj czasu i zaangażowania szkoda jeśli przylatuje typ i wywala wszsytkie 3 frachtowce więc Twoja teoria ni jak nie jest zasadna. Możesz siedzieć 20h i tak nic Ci to nie da, bo nie masz możliwości gonić się w evencie.
     
  19. Ankalagon

    Ankalagon User

    Ja Ciebie rozumiem - wyłożyłeś kasę na podwajacze pod event, poświęcasz lub chciałbyś poświecić temu eventowi sporo czasu aby coś osiągnąć. Ja to rozumiem, masz prawo być wkurzony, że są takie sytuacje. Jadnak parząc na to z innej perspektywy nie wiedziałeś na podstawie dotychczasowych doświadczeń, że każdy event BP, zawsze jest opatrzony porządnymi błędami, oszustami, żartownisiami itp? I z tego powodu większość już macha na to ręką wiedząc, że uczciwość i rzetelność BP w tej materii jest niskiego pułapu i po prostu wzbudza u wielu ludzi, w tym i u mnie zamiast wkurzenia po prostu śmiech. BP samo doprowadziło do takiej sytuacji a teraz zbiera żniwa. Bo kto daje "ciche przyzwolenie" na używanie np. botów? No tak skrypt antybot działa a tu karma wraca.
     
    Zosiaczek i =Aspazja= lubią to.
  20. a mnie bardziej bawi to ze ktoś poprostu marnuje 50k białki na 1 frachtowiec za darmo xddddd
     
    Ankalagon lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.