Opinie Miniakcja specjalna Święta Dziękczynienia

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 24 listopada 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    [​IMG]

    Ciesz się podwojonymi nagrodami ORAZ zdobądź specjalne nagrody oz wrót w Święto Dziękczynienia, które potrwa aż do Cyber poniedziałku! Zwróć też uwagę na skrzynie z pieczonym indykiem! Kto powiedział, że nie możesz mieć swojego indyka i też go zjeść?
    Wydarzenie rozpocznie się 25 listopada o godzinie 00:00 LST i potrwa do 29 listopada o 23:59 LST. Kalendarz Dziękczynienia będzie działał nawet do 3 grudnia, dzięki czemu każdy ma szansę odebrać wszystkie nagrody za logowanie.
    Wszystkie szczegóły dotyczące Święta Dziękczynienia znajdziesz tutaj: [FAQ]



    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. *Baribal*

    *Baribal* User

    Wszystko fajnie ale przydał by się jakiś Event z licencją i celami , prawie miesiąc czekam i dalej nie ma :(:(:(
     
  3. bomba1902

    bomba1902 User

    Zapowiada się ciekawie, szkoda tylko że tak jak nie było tak nie ma gier wojennych najemników, był to naprawdę fajny mini event który zapewniał nieco zabawy i dawał możliwość poklepania się PVP, gdy nie było większych eventów.
     
  4. AleJazda

    AleJazda User

    ee a z skad mozna te dresy odstac? bo nie ma nic z skad je mozna wylapac
     
  5. Kumpel111

    Kumpel111 User

    Jakbym tylko mógł się dowiedzieć, gdzie jest dostępny i jak go zdobyć design do Orcusa?
     
  6. Neon.

    Neon. User

    Powinny być skrzynki prometheusa . Co roku są o tej samej porze. Może jutro.Rok temu można było zgarnąć m.in Prometeusz Solace .
     
  7. jarcips

    jarcips User

    Na stronie głównej pokazana jest zniżka na galaxy.Ale oczywiście nie działa na pl1
     
  8. Cupak

    Cupak User

    gdzie jest ten "Kalendarz Dziękczynienia" ?
     
  9. SOOCAS

    SOOCAS User

    czy mozna strzelac w jeden statek np 200 razy zeby dostac osiagniecie bo nie dzialaja osiagniecia ani nie otrzymalem tytułów??
     
  10. -OMEN-

    -OMEN- User

    Też nie widzę kalendarza.
     
  11. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    designy są w skrzyniach prometheusa.
    co Ci dokładnie nie działa?
     
  12. SOOCAS

    SOOCAS User

    No nie zalicza tych celów osiągnieć strzeliłem juz 200 razy i nie otrzymałem osiągniecia np a wywaliłem grubo ponad 300 wiz rakietek i nic
     
  13. odnosze wrażenie ze mam ten sam problem co kolega soocas ponieważ wiz'y nie zamieniają w indyki (wystrzeliłem kilkaset)
     
  14. Raghveir

    Raghveir User

    Prawy górny róg , obok banku uridium i miesięcznego luksusowego pakietu.
     
    Cupak lubi to.
  15. Cupak

    Cupak User

    dzięki :cool:
     
  16. -OMEN-

    -OMEN- User

    Dziękuję
     
  17. bulladynos

    bulladynos User

    czesc mam pytanie na jakim serwerze gra teraz sie najlepiej i na jakim jest najwiecej polaków (na jakim najlepiej zagrać?)
     
  18. Cupak

    Cupak User

    najlepiej to na PvE bo teraz gra jest skupiona na zarabianiu itemów i biciu alienów :D
     
  19. bulladynos

    bulladynos User

    ale jaki serwer pytam serio i prosze o wasza pomoc