Misja nr. 45 Nie mniej, nie więcej

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Krzysioo67, 2 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Krzysioo67

    Krzysioo67 User

    Witam
    Utknąłem na tej misji, na teraz prawie nie sposób znaleźć chętnych do wspólnego wejścia do LOW, (większość to boty i automaty). Trochę mści się brak Klanu. Zna ktoś może jakiś inny sposób na tę misję. Nie zalicza niestety ubitych alienków w Epsilonie. Może jest ktoś w podobnej sytuacji, byłbym chętny do współpracy. (GE1, VRU, 25 lvl).
     
  2. Javelin

    Javelin User

    Moja rada zapraszaj kogo sie da , boty często przyjmują zapro a mając grupę jesteś wstanie wlecieć w LOW mając w miarę wypo a wierze ze na 45 misji już takie posiadasz 3 pierwsze fale to wymagane alieny ktore udaje sie wybic w czasie wymaganym do wskoku kolejnych osób .
     
  3. Krzysioo67

    Krzysioo67 User

    No właśnie tak na razie robię, ale przez te kilka minut zanim mnie wywali, łapię po kilka npc, a potrzebne 1000,1000 i 500, więc to mordęga.
     
  4. Javelin

    Javelin User

    Niestety nic nie poradzisz ja tak robiłem na PL3 a teraz będę robić na GE1 ale póki co mam do tego daleka drogę :) Nikt nie mowil ze misja ma byc zrobiona w 1 dzien xD
     
    D.A.R.E.K lubi to.