Misje Blacklight

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika mirraj26, 2 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. mirraj26

  mirraj26 User

  Witam chodzi mi tylko o to aby wszystkie misje blacklight były dostępne od razu a nie jak jest teraz gdzie aby dostać następną misje trzeba ukończyć poprzednią. Można stworzyć pewien próg poziomu dla którego były by one dostępne np. poziom 23 lub 24, co wy na to?
   
 2. Musiałem robić je kolejno jedna po drugiej,dlaczego masz mieć łatwiej ? :p
   
 3. mirraj26

  mirraj26 User

  Ja też teraz robię misję jedno po drugiej ale utknąłem na jednej czasówce a bez porządnej ekipy ciężko będzie ją przejść, to propozycja dla wszystkich aby można było sobie wybrać jaką misje w danej chwili realizować a te które sprawiają więcej kłopotu zostawić na póżniej.
   
 4. Na tym polega trudność.Tą misję o której piszesz ponad miesiąc czasu próbowałem zrobić.Za piątym podejściem wreszcie sukces.Rozumiesz ? ?? Blokowała mi kolejne łatwiejsze misje.Zrobiłem ja,zrobisz i Ty. ;)