Misje

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika ATB, 19 czerwca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Pomysł jest twoim zdaniem:

  1. Dobry

    100,0%
  2. Zły

    0 głos(ów)
    0,0%
  3. Nie mam zdania

    0 głos(ów)
    0,0%
  4. Do poprawy(piszę w komentarzu jaka kwestia)

    0 głos(ów)
    0,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ATB

    ATB User

    Witam,
    na wstępie pragnę zaznaczyć iż nie chciałem zdublować czyjegoś pomysłu(jeśli taki już jest w tym dziale)aczkolwiek po szybkim przeszukaniu takowego nie znalazłem.

    Teraz konkret.Pomysł polega na pogrupowaniu misji(normalnych) tj. na zakładki z misjami:
    -tylko na alieny
    -tylko na graczy
    -różne(gracze+alieny w jednej misji,zbieranie surowców)
    -specjalne
    Myślę,że zaoszczędziłoby to czas i może nerwy.Piszcie co myślicie ewentualnie jakie poprawki.Pozdrawiam.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 czerwca 2016
  2. jak najbardziej za poniewaz lepsza przejrzystosc misji = szybsze ich szukanie i wykonywanie
     
  3. Fajne ale najbardziej chciałbym żeby się misje przyjmowalo jak kiedys
     
    -gracz115- lubi to.
  4. Pewnie, że pomysł jest dobry. Misje dzięki temu były by bardziej przejrzyste :) Najbardziej by mi pasowało gdyby był taki podział:
    - alieny i tu takie rodzaje jak: zwykłe, bossy, ubery, czy też z wrót,
    - na statki - wiadomo każdy statek inny rodzaj, jak w misji jest polecenie "zniszczyć X statków przeciwników" to wtedy jest to zaliczane jako jeden rodzaj,
    - zbieranie surowców.

    A dwa ostatnie punkty pasują bez zarzutów. Oprócz tego mógłby powstać też podział na poziom, aby można było łatwiej szukać misje do wykonania, aby odblokować misje epickie.

    Pozdrawiam
    MOD_SZYBKACOBRA
     
  5. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Brak aktywności, zamykam.

    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.