MOD_M4

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika MOD_M4, 28 września 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Aaa wtedy przerwę od tej gry sobie zrobiłam :D Ale dobrze, że już się nie traci po śmierci :p
     
  2. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Nie powiem, że nie, bo sporo to pomogło :)
     
  3. Bardzo się cieszę :) Więcej Palladium, więcej energii a więcej energii to więcej wrót a więcej wrót to więcej wszystkiego zarówno do PvE jak i do PvP :D
     
  4. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Prawda, jedyne czego wrota nie dadzą to umiejętności walki przeciwko graczom :p
     
    MOD_TORO lubi to.
  5. Z czasem się umiejętności zdobywa, tylko trzeba mieć czym do nich strzelać :D
     
  6. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Takim pusatem na mapach pvp to i z x1 można :p
     
  7. MOD_TORO

    MOD_TORO Forum Moderator Team Darkorbit

    Też tak robiłem dosyć długo:)
    Ale jak już masz full lf4 przynajmniej a nawet lf3 to bij z x2 bo szkoda się męczyć plus strata czasu i ewentualnych boosterów;)
     
  8. To prawda, ale tam przestałam już polować. :p

    Mam full LF-4, ale nadal tak biję :rolleyes: Ale za to x2 i x3 na uberki i Black Lighty zużywam :D Ostatnio tyle strzałów poszło, że trzeba będzie jakieś wrota składać z rabacikiem :p
     
  9. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Pani! DO Blacków jest specjalne ammo w montowni :p
     
  10. Panie! Specjalne ammo w montowni nie działa na Impulsy i Attendy ;) Mało tego, montaż w ogóle się nie opłaca :p

    Edit: "Naśladowca mistrzów". Ranga trafiona w punkt :)
     
  11. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    A te małe to z x4 się bije :D
     
  12. Z tym się nie zgadzam. Bije się z x2 i x3, bo szkoda x4 na alieny :p

    x4 to tylko na graczy a w szczególności na wiecznych koneserów map X-3, X-4 oraz X-7 :D
     
    MOD_TORO lubi to.
  13. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Ja tam czasem pozwiedzam mapy :)
    To ammo się w ogóle nie opłaca, patrząc na nagrody za alieny, jak składać to lasery ;)
    Attendy też się nie opłacają jak nie ma na nie misji, w tym czasie ubije spokojnie wszystkie lub prawie wszystkie impulsy z invoke'a :p
    Kolego drogi, x4 piechotą nie chodzi :/ trzeba trochę do montowni zostawić :)
    Dlatego lepiej pusat i mapy 4-x :) stamtąd nie ma ucieczki :D
     
  14. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Się gra to się ma i nie żałuję białeczki :p
     
  15. MOD_TORO

    MOD_TORO Forum Moderator Team Darkorbit

    Najpierw lasery potem ammo i wyjdziesz na swoje xD
     
  16. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Jakby jeszcze się dało normalnie grać, lub misje porobić to czemu nie, bo bez misji latanie po mapach BL jest bardzo żmudne :( a na każdej mapie czają się tacy mocni i dobrzy gracze, którzy atakują tylko wtedy jak masz z 50k hp :( jak masz całe to 3/4 nie zacznie nawet. W takim tempie to gdzieś pod koniec marca zbiore wszystkie lasery :D
     
  17. Trzeba było zebrać wcześniej :p
     
  18. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Przez pierwsze dwa tygodnie nawet nie zerknąłem na mapy BL, dopiero jak zrobiłem 30 misje z tych 100 :p
     
  19. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    A ja od razu spaliłem seprom i jazda misja na laserki :D
     
  20. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Ja sepromu już z 2 miesiące albo 3 nie mam w ogóle :p dzisiaj się szarpnąłem na zety i 6 prometeuszy zrobiłem ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.