MOD_MIKUS

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika MOD_MIKUS, 11 czerwca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Widze że fan święconej wody się trafił , łącze się w bólu :)
     


  2. Oby nie na kodach. ;)


    MAYDAY - Jest i on. :D





    No nie wiem. Ciągle wysyłam, ale te kuriery chyba wypijajo ten napój błogosławiony.
     
    -RΛGΛT-PL- lubi to.
  3. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Jedyne kody jakie toleruje to te bonusowe :)
     


  4. A powiedz mi MOD-ku, o co z tym chodzi że w kontaktach mam prawie tysiąc osób których nie dodawałem ? o_O
    Miałem ich raptem kilkanaście przed zakończeniem gry. Skąd tyle się ich do licha wzięło ?! :eek:
     
  5. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    kiedyś był błąd z tym i same się dodawały ;d
     
  6. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Tak jak pisze TL_Eviana. Jeśli chcesz się pozbyć nadmiernych kontaktów to musisz to zrobić w zakładce wiadomości i kontakty (zakończ znajomość). Jeżeli zrobisz to z okna gry, to doda Ci ich na nowo po kolejnym zalogowaniu się na mapę.
     
  7. No to tego jeszcze nie było. :rolleyes::)
     
  8. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Faktycznie, ale ma to swoje plusy :)
     
  9. Jakie te plusy,wymień min.3 :)
     
  10. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    1. Wiesz gdzie lata Twoja wojna,
    2. Łatwiej znaleźć grupę na piraty, QZ itd,
    3. Ułatwiony kontakt :D
     
  11. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    To się już nazywa oszukiwanie! :D
     
    -RΛGΛT-PL- lubi to.
  12. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Nie, to umiejętność poprawnej interpretacji otrzymanych danych :p
     
  13. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Dane otrzymane wbrew woli innego gracza.. No ja bym nie chciał żeby moje wojny otrzymywały o mnie takie informacje i co? :eek: Jawne oszukiwanie! :D
     
  14. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    To zawsze możesz ich usunąć ze znajomych :p
     
  15. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Musiałem trochę przemyśleć odpowiedź więc kilka dni się zeszło :D:D:D A może ktoś nie wie o istnieniu czegoś takiego? To wtedy będzie się zastanawiał "skąd on wie?"? Tego kolega już nie wziął pod uwagę! :rolleyes::p
     
  16. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Jeśli kogoś można dodać do znajomych to również można go usunąć - zasada działania podobna do serwisów społecznościowych :p

    Nie kilka, ale kilkanaście dni :p
     
  17. też mam z tym problem bo co się zaloguje to prawie 200 graczy mi się pojawiło w moich kontaktach mimo że ich nie zapraszałem a usuwanie tych graczy zajmuje mi to trochę czasu w wiadomościach a zaproszenia mam zablokowane żeby nie dochodziły do moich kontaktów
     
  18. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    O widzisz MOD_MIKUS ? Czytaj czytaj :p Od początku miałem rację! :D:D:D
     
  19. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Jeżeli usuwasz ich w zakładce wiadomości na stronie głównej to powinny one na stałe zniknąć z Twojej listy kontaktów :) jeśli dokonujesz tego w oknie gry, to niestety po powtórnym zalogowaniu się znowu będą oni widnieć w Twoich kontaktach.
    Nie sądzę :p
     
  20. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Ale ja sądzę! Tak po prostu jest, mówię ci! :D