Moduły ulepszania statku

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 11 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_ASTRAL

  BA_ASTRAL Guest

  Witajcie Kosmiczni piloci!

  DO_marketing_ship-modules_201908.jpg

  Nasze laboratoria badawcze opracowały wszystkie nowe moduły ulepszania statków, aby Twoje statki były silniejsze. Znajdź najlepszą kombinację dla swojego stylu walki! Nowe moduły ulepszeń statków są dostępne, a na swoich statkach znajdziesz 3 dodatkowe miejsca na wyposażenie modułów. Więcej informacji na temat działania tej funkcji można znaleźć w naszym FAQ: https://board-pl.darkorbit.com//threads/faq-moduly-ulepszania-statku.112798/#post-1001788  Po wprowadzeniu nowej funkcji, która odbędzie się około 10.30 CEST 12.09, uruchomimy skrypt, aby zastąpić istniejące umiejętności Mimesis Smite / Osiris / Epion i Tartarus Smite / Osiris / Epion projektami modułów statku.


  Ważne: może upłynąć trochę czasu, zanim moduły się pojawią, ponieważ nie pojawią się one wszystkie jednocześnie, ale raczej jeden po drugim. Jeśli więc brakuje Ci umiejętności, a moduły nie są jeszcze dopisane, nie bój się! Wszystko zostanie dopisane po uruchomieniu skryptu.


  Podziel się swoją opinią na temat nowych modułów do statku: https://board-pl.darkorbit.com//threads/opinie-moduly-ulepszania-statku.112800/


  Wasza Ekipa Darkorbit
   
  TL_Eviana. lubi to.
 2. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci,

  Aby wprowadzić wspomnianą wyżej aktualizację, potrzebna jest przerwa techniczna. Niestety nie wiemy ile ona potrwa, ale postaramy się, aby gra była dla Was jak najszybciej dostępna.

  Wasza Ekipa Darkorbit
   
 3. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci,

  Gra powinna już być dostępna.

  Wasza Ekipa Darkorbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę