Mój pierwszy rok w korpo - Dziennik Korposzczura

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika CADD, 8 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy taka forma wam się podoba?

  1. Tak

    24 głos(ów)
    70,6%
  2. Nie

    6 głos(ów)
    17,6%
  3. Ja bym to zrobił lepiej

    0 głos(ów)
    0,0%
  4. Kiedy kolejny dzień? ??

    13 głos(ów)
    38,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. gigamen

    gigamen User

    Niby możemy, ale potem może się okazać, że miał wszystko zaplanowane...

    Olać:D Ja raczej nic nie napiszę, ale mogę powymyślać jakieś skrawki historii do posklejania:rolleyes:
     
  2. CADD

    CADD User

    Juz jestem, mam sp
    To brak weny + depresja (zostawiła mnie kobieta, nie daje rady w szkole, i pod względem naukowym i socjalnym). Postaram się dla was coś napisać. Właściwe większość mam napisaną. Tylko boje się ze jak długo czekacie to oczekujecie czegoś dużego a jak się okaże że wam się nie podoba?
     
  3. gigamen

    gigamen User

    Ooo, fajnie, że wróciłeś, niefajnie, że ze złymi wieściami:( Wierzę, że sobie poradzisz w szkole. A co do kobiety... Cóż niefajnie, ale jestem pewien, że za jakiś czas stwierdzisz, że to nie miało sensu...
    A co do pisania-nie przejmuj się, na pewno będzie fajne:)
    Nie oczekujemy nic niezwykłego, po prostu kminiliśmy, dlaczego cię nie ma i rzuciłem taką teorię.

    Dojdź do siebie, a jak będziesz czuł się na siłach, to coś napisz, ale nie pisz na siłę.
    Jak coś to powiedz, to sami coś napiszemy;)
     
  4. CADD

    CADD User

    Dzięki za wsparcie. Dodam tak szybko jak się da. I może tym razem do trzymam terminu.
     
  5. Panie ja dopiero wróciłem i nikt nie zauważył poza MISZELKĄ :D
    Wiem co czujesz ale nie ma się co łamać :D
     
  6. ViperΔ

    ViperΔ User

    Dzień X
    Dwa flaxy poleciały na piratów pozbierać palladium :)
    [​IMG]
     
    gigamen lubi to.
  7. Ghost_User

    Ghost_User User

    Dres do pchełki czy sam zrobiłeś grafikę?
     
  8. ViperΔ

    ViperΔ User

    To mój pet :D
     
  9. Ghost_User

    Ghost_User User

    I chyba nie ten temat.

    @CADD i tak dzień będzie dobry. Miały być testy Liberatora Mk2/zestrzelenie Streunera/Lordakie czy coś mi się pomyliło?
     
  10. gigamen

    gigamen User

    Mówił, żeby nie nakręcać sobie hajpu, bo nie wstawi tego od razu, bo musi mieć jeszcze jakieś pomysły
     
  11. CADD

    CADD User

    Teraz czas na testy albo ich zapowiedź :)

    Edit. Viper jak na piraty to już nie takie flaxy
     
    Ostatnie edytowanie: 11 grudnia 2017
    gigamen lubi to.
  12. ViperΔ

    ViperΔ User

    Poszli na palladium a nie na bicie piratów :p
     
  13. CADD

    CADD User

    Bo piraty będą ich biły.

    Zastanawiam się czy komuś z was na wszelki wypadek nie przekazać fabuły dziennika na wypadek gdyby coś się stało. Bo wiem co chce robić w następnej kolejności tylko nie umiem tego ubierać w słowa.
     
  14. gigamen

    gigamen User

    Jak coś to nie mi, powinieneś z Ghostem pogadać
     
  15. ViperΔ

    ViperΔ User

    Mi, mi! :D
    Nie no nie... bo jak na napiszę to nikt nie przeczyta a i tak bym to pewnie tak napisał że nikt by nie chciał tego czytać :D
    Może ghost będzie chętny
     
    CADD lubi to.
  16. gigamen

    gigamen User

    Jakbyś ty miał to pisać to byłby 1 dzień na miesiąc:rolleyes::p
     
    kris0211. lubi to.
  17. CADD

    CADD User

    Mnie zastanawia czy ktokolwiek ogarnął że "Duch" to ghost właśnie. Bo z panem v od razu wpadliście . No ale może dalem za mało charakterystycznych cech
     
  18. kris0211.

    kris0211. User

    Miałem takie podejrzenie, ale pewny nie byłem. No ale mamy oficjalne potwierdzenie :)
     
  19. ViperΔ

    ViperΔ User

    V to już dużo a to że tam nigdy na siłke nie chodzi ;D
     
  20. gigamen

    gigamen User

    Ja od razu wiedziałem, tylko nie napisałem, bo myślałem, że mnie uznacie za Kapitana Oczywistego:rolleyes: