Blad montownia obsydianowe skrzynie

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Onaj88, 8 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Onaj88

    Onaj88 User

    skonczylo sie odliczanie a nie moge odebrac kluczy, jest za to podany dokladny czas do wycofania zlecenia.
    czyli po uplywie tego czasu zostana mi zwrocone przedmioty za produkcje? czy moze wczesniej dostane te klucze?
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    ogólnie występują teraz problemy z montownią, w razie wu napisz do pomocy technicznej
     
  3. wystarczy odswiezyc gre i mozna odebrac projekty
     
  4. Nie pomaga nic :)
     
  5. KacproproK

    KacproproK User

    mi dziś zużyło jak za jeden a dostałem 2 obsydianowe klucze więc STONKS
     
  6. Mi działała koło 11 zaczałem kraftować seprom niewidki empy i rsb, zjadło rinusk i uri po czym nie mogłem odebrać bo było ciągle 0 sek. A p relogu montownia była cała szara po włączeniu :) Czyli 8 dzień bez montowni super
     
  7. Kotecek^^

    Kotecek^^ User

    Ilość obecnych błędów jest żałosna, ta gra niebawem będzie jednym wielkim błędem, a na forum przeczytamy tylko "pisz do PT", zwrotnie odpowiedź otrzymamy "problem jest znany", kolejne synchronizacje zamiast poprawiać sytuację to ją pogarszają, albo standardowe złote myśli od PT"wyczyść pamięć przeglądarki i ciasteczka". Jakby dało się to zrobić w tym "nowym cudownym kliencie od BP" na wiekowej przeglądarce z zaadaptowanym flashem - faktycznie BP pracował latami nad takim rozwiązaniem.
     
  8. Onaj88

    Onaj88 User

    Irytujace staje sie to ze naprawiajac blad po wprowadzeniu aktualizacji powstaje nowy blad. tak jakby ruszyc jakas zmienna kodu zrudlowego zeby naprawic blad a nie sprawdzic czy ta zmienna nie wystepuje gdzies indziej i tak wyglada naprawa bledow tutaj moim zdaniem. no ale moge sie mylic
     
    kris0211. i MarioBro2020 lubią to.
  9. 10 dzień bez montowni
     
  10. popieram bo raczej tak moze być i to od kilku lat