Montownia

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika kadet1960, 23 maja 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kadet1960

    kadet1960 User

    Dlaczego nie mogę zebrać przedniotów z montowni montaż dobiegł do zera i odbiór jest nie aktywny dalej są trybiki
     
  2. doncik

    doncik User

    zrób restart
     
  3. kadet1960

    kadet1960 User

    Robiłem że 3 razy i dalej to samo
     
  4. doncik

    doncik User

    tzn montownia działa jak chce ;) u mnie jest ok
     
  5. -Martinex-

    -Martinex- User

    Ulepszyłem wszystkie lasery LF-4, Hyperplasmoid, Magmadrill oraz Partitydrill do 3 poziomu, ale nie jest to uwzględnione. Czas pokazuje 0:00 i poniżej jest zakładka POMIŃ, która nie działa. Miał tak ktoś? Oczywiście uridium pobrało.
     
  6. S3nd3r

    S3nd3r User

    Pozostaje czyszczenie pamięci podręcznej w kliencie, jeśli to nie pomoże to tylko pisać do supportu (pytajnik pomocy w prawym górnym rogu klienta).

    Na przyszłość laserów LF-4 nie ulepszamy, ulepszamy tylko prometeusze, bo to najlepszy laser a szkoda wydawać rwa i urke.
     
    Ostatnie edytowanie: 15 marca 2023
    -PŁONER- lubi to.
  7. **Indi**

    **Indi** User

    Słusznie chciałam zauważyć, że przelogowanie wystarczy(często tak miałam po ulepszeniu zarówno laserów,jak i generatorów czy dronów) po drugie sugestia,aby nie ulepszać Hyperplasmoidów,Parity /Magma-drillów to niedorzeczne - każdy ma wybór,co robi z urką,osobiście ulepszam w/w lasery,i nikomu nic do tego. Pomorze ,to część kraju, piszemy pomoże (ktoś lub coś).
     
    -PŁONER-, =Aspazja= oraz kosoglos lubią to.
  8. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    Nie licząc błedów to w/w gracz dobrze prawi, chciał doradzić. Lepiej urke, rwa itp zostawic na ulepszanie promków, ulepszanie LF4 itp jest bezcelowe potem majac promki beda ulepszone lezały i się "kurzyły" :)

    Co do tematu pisz na support jesli relog i czysczenie nie pomaga.
     
  9. S3nd3r

    S3nd3r User

    Było wielokrotnie na tym forum udowadniane, że promki są najlepsze, więc nie wprowadzaj innych w błąd takimi stwierdzeniami, że to niedorzeczne, a jak dla mnie możesz sobie ulepszać co chcesz, nawet flaksy, bo faktycznie nic mi do tego, bo nie do Ciebie pisałem.
     
    mleszko lubi to.
  10. AHT

    AHT User

    Kolego ale to że ty nie potrafisz najoptymalniej używać zdobytych surowców aby jak najlepiej rozwijać konto jak jakiś noobek to nie znaczy że inni też muszą.
     
  11. **Indi**

    **Indi** User

    Do czasu zdobycia laserów Prometheus,w mojej opinii warto jest mieć na pokładzie dobre, inne lasery, co oznacza, że ulepszanie Magma,Parity i Hyperplasmoidów - ma sens.Kręcenie NPCtów jest zdecydowanie łatwiejsze,wrota też robi się szybciej,przy odpowiednich konfigach ...Potem przydadzą się do wyposażenia innych statków,np Leona na I Galę do niektórych misji dziennych.Poza tym istnieje inna alternatywa; jest funkcja demontażu ,dzięki niej odzyskuje się wiele surowców,pomijam oczywiście koszty w walucie gry,ale akurat to nie jest aż tak istotne.