Sugestie Możliwosć Wymiany

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Agrias, 3 lutego 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Agrias

    Agrias User

    Witam Was.
    Chciałem zaproponować pewien pomysł,jeśli nie trafiłem w odpowiedni dział z góry przepraszam.

    Więc tak,każdy kto już gra powiedzmy rok czasu ma bardzo dużo różnych design-ów do peta i do dronów,fajnie byłoby gdyby istniała prosta wymiana między graczami.
    Bez żadnego kombinowania że coś kosztuje czy się sprzedaje komuś,takie np: 1 za 1
    A nawet po prostu dajesz za darmo bo nie chcesz,a początkujący gracz się ucieszy:)
    Wymiana miała by dotyczyć tylko designów (tylko wizualnych) do dronów i peta nic więcej.

    Pozdrawiam:)
     
    RedCat313 lubi to.
  2. Ankalagon

    Ankalagon User

    popieram. chętnie oddam za free dresy do peta, chętnie się wymienię
     
    Agrias lubi to.
  3. Cupak

    Cupak User

    Nie można się doprosić o x2 za kredyty a takie coś nigdy nie przejdzie :) Oni po to te designy wprowadzili zeby kazdy małpował innych a co za tym idzie kupował klucze :)
     
  4. Ankalagon

    Ankalagon User

    Ja mogę oddać wszystkie wizualne drony nawet te na których latam. Latam bez wizji własnych dronów i wizji dronów innych graczy - to po co mi one.
     
  5. Cupak

    Cupak User

    Ja też mogę ale co z tego :D Prędziej wstawią Cyborga na godzinową aukcje niż dadzą wymieniać się pomiędzy graczami itemami nawet tymi wizualnymi :cool:
     
  6. 15122003

    15122003 User

    bardzo dobry pomysł
     
  7. ViperΔ

    ViperΔ User

    Wprowadzić coś w stylu trade-up? (Taki system jest w wielu grach ze skinami)
    Dać tym dresom rzadkość po czym np z 3-5 rzadkich robi się jeden bardzo rzadki potem z 3-5 bardzo rzadkich jakiś tam itd...
    Ale gromadziły by się na końcu i tak te najrzadsze więc takowego można by było wymienić na coś - trochę uri/sepro/oil/czegoś co tam potrzebne w tej grze.
     
    Agrias lubi to.
  8. RedCat313

    RedCat313 User

    W sumie wstawienie mocniejszych statków na aukcje nie tygodniową a miesięczną to nie taki głupi pomysł :eek:
     
  9. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Do tej pory nie istnieje sposób przekazywania przedmiotów między graczami. Pomysł raczej nie do zrealizowania.

    W związku z brakiem aktywności, wątek zamykam.

    BA_Chmurka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.