Blad Multibooster - KAPPA

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika «°SEC˘GRU°»[}G{], 30 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Czy coś w dziedzinie boosterów się zmieniło, coś mnie ominęło?
    Za skończoną kappę dostałem multibuster w tym 2h dmg i po 1h - xp / shield regen / hp.
    Z tego co pamiętam czas działania boosterków "zużywał się" tylko gdy byliśmy zalogowani do gry na gwiezdnej mapie. Miałem złożoną jeszcze lambdę i stwierdziłem, że akurat boosterek się na nią przyda, ale że miałem coś poza domem do załatwienia to wypadła przerwa od grania. Po powrocie ku mojemu zaskoczeniu zostało mi całe 15 minut boosta do dmg i nic poza tym.
    Pytanie - czy teraz zużywają się one niezależnie czy się gra czy nie?
     
  2. S3nd3r

    S3nd3r User

    Zależy jaki booster dostałeś, B01 i B02 ze sklepu (B01 możesz mieć też z aliena) ubywa tylko jak jesteś zalogowany a inne jak DLB i ten z kappy ubywa cały czas.
     
  3. Niedługo to może jeszcze amunicji z czasem zacznie ubywać i zachomikowanych energii do gg??? BUGpoint - jak chcecie wszystko tylko zabierać to po co wogóle dajecie?
    Dzięki S3nd3r
     
  4. Sweet

    Sweet User

    nie narzekaj na BP, to ty się zachowujesz jakbyś na etacie u nich chciał wylądować. Ktokolwiek i gdzie kolwiek coś napiszę, to ty się zjawiasz jak jakiś niedorobiony mod
     
  5. Mogę narzekać na kogo chcę i ile chcę, bo jestem Polakiem, a to nasz sport narodowy i patriotyczna duma :cool:
    ... i nie, nie chcę mod-ka u BP, po prostu wiem jak niektóre rzeczy wyglądają "od środka", tylko nie u Niemców, a u Szwedów ... i jedyne co mnie uwiera to właśnie wypowiedzi ludzi nie mających pojęcia jak "to" działa, ale zabierający głos jak wszystkowiedzące wyrocznie bazujące na jedynym niepodważalnym argumencie - WYDAJE MI SIĘ
     
    W0DZIREJ i Cygan84 lubią to.