Na jaki adres pisać o odszkodowanie?

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Next!, 8 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Next!

    Next! User

    Miałem wiele kont i mam w tej grze. Wielcy ba, cm, scm i wszyscy święci pisali wielokrotnie, że jest to dozwolone.
    Tylko, że na wiele z tych kont nie mogę się zalogować - zniknęły. Jak i moje pieniądze i czas w nie zainwestowane.
    W związku z powyższym proszę o udostępnienie mi adresu, na który mogę napisać o wypłacenie mi odszkodowania.
    Być może ten temat przyda się innym Graczom z tym samym problemem.
    Proszę mnie nie banować, bo nie naruszyłem w żaden sposób regulaminu.
     
    -PŁONER- lubi to.
  2. F4BADMMO

    F4BADMMO User

    Nie mogę edytować - dodać tekstu do tego co napisałem wyżej. Nie banujcie mnie za to!
    eviana i chmurka "ba" myślicie, że możecie niszczyć graczy bezkarnie?
     
  3. Gra już dawno sie stoczyła
     
  4. izi932

    izi932 User

    Ta gra już dawno znikła. I szkoda czasu w nią grać. Zwłaszcza ze mamy naszą wspaniałą polską ekipę w tej grze która tak pomaga ze samemu więcej i szybciej zrobisz. A zapomniał bym. Oni to tylko ciasteczka by w przeglądarkach czyscili jak cokolwiek w grze nie działa
     
    -dshh14- lubi to.
  5. Next!

    Next! User

    "ba" chmurka i eviana coś odpowieciecie?
    "ba" chmurka ja na twoim miejscu zbanowałbym wszystkich graczy permem! Będziesz miał wtedy spokój na całe życie i ekstrasy będą leciały za nic non stop co miesiąc! Chyba po to niszczysz graczy? Czy nie?
    "ba" chmurkę to ja bym nazwał największym odstraszaczem i demotywatorem do gry wszystkich graczy! Kto się waha czy zacząć grać - zapytaj 'ba" chmurki on cb od razu zbanuje! I bedziesz wiedział, że nie ma sensu w to grać!!!!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 8 maja 2021
    -dshh14- lubi to.
  6. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Next, otrzymujesz blokadę za multikonto.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.