Nagrody z obsydianowych kluczy :)

Temat na forum 'Od użytkowników dla użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ViperΔ, 16 grudnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ViperΔ

    ViperΔ User

    Chwalimy się co złapaliśmy z obsydianowych kluczy :)
     
  2. Tartarus, Surgeon i pare śmieci :) Z ok. 12 kluczy :)
     
  3. 33 cdd :(
    Tartarus(10k uri) :(
    Chciałem dres surga ale lipa :p
     
    apophis2409 lubi to.
  4. ViperΔ

    ViperΔ User

    Cicada surgeon (Wkurzyłem się bo myślałem że dostałem statek xd)
    250 uberków :p
     
  5. 3x UBR-100 ;>
     
  6. Alethkar

    Alethkar User

    Surgeon +Cicada, formacja szkoleniowa, opór kluczy cdd i innego śmiecia + blaze venom i pare dresów do dronow i peta
     
  7. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    W pierwszej edycji tych skrzyń, Tartarus w pierwszej skrzyńce :rolleyes:

    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
  8. W 1 edycji tych skrzyń 2 godzinny booster do damage natomiast w 2 edycji design borealis goliath-x do pet.
     
  9. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    65 kluczy :) :
    - 70 k uri (3x surgeon, tatar i 2x goliath X, 10k nie zwróciłem uwagi za co)
    - 1 LF4
    - dużo empów i cdd :)
    - 30 zielonych kluczy :D
    - kilka dresików do dronów
    - kilka dresików do peta
    - Ammo :(
    - Bosterki
    - Czerwony solace i venom i dres do surgeona :D
     
  10. 1 klucz - 324 rakiety UBR. :)
     
  11. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    65 kluczy:
    - 70 k uri
    - dresy do Solace, Venoma, Surgeona
    - LF-4
    - dresy do dronów
    - sporo EMP, CDD :oops:
    - zielone klucze do skrzyń
     
  12. ViperΔ

    ViperΔ User

  13. Coraz częściej widać, że nie ma co inwestować lub od razu kupować tego, co pojawia się w tej grze.


    Jeszcze nie tak dawno np. design Surgeon był możliwy do nabycia tylko za realne (i to niemałe) pieniądze, a przedmioty takie jak statek Tartarus za ciężko uciułane uri.

    Te skrzynie to jakiś żart. Z ich zawartości na pewno cieszą się początkujący i ci którzy nie inwestują w grę.
    Ale ja patrząc na takie zagrywki żałuję, że to robiłem. I zapewne znajdzie się więcej takich osób.

    Na szczęście BP często lubi sobie strzelać w kolana, a tacy jak ja szybko się uczą.



    Nie usuwajcie MOD-ki tego posta. Jak sklecę parę skrzynek, to edytuję go i napiszę co mi z nich wyskoczyło.
    Póki co chciałem podzielić się moimi żalami. :D




    EDIT:


    1 chip = 20 EMP-ów
     
    Ostatnie edytowanie: 29 stycznia 2017
  14. Adalon

    Adalon User

    │†│CΘNΔN│†│PL│ zanim zmienili czasy odnowienia mocek golcom to chorowałem na Surgeona (ale nie aż tak aby kupić dużą paczkę urki wraz z nim w gratisie), potem mi przeszło - w grudniu wyciągnąłem go z obsydianowej skrzynki i ani razu nim jeszcze nie latałem (nie chce mi się przekładać sprzętu :p )
    Z tartarusem to fakt - kupiłem go prawie od razu jak wszedł do gry, a potem dostałem 10k urki zwrotu z obsydianowej skrzynki :)

    W sumie z 15 skrzynek w ostatnich 2 miesiącach:
    Surgeon
    Tartarus
    G-X
    LF4
    bosterki, amunicja, surki do montowmi
     
  15. ismiech

    ismiech User

    │†│CΘNΔN│†│PL│ - podobnie jak kolega wyżej - nie latam po mapach tym statkiem, skusiłem się na surga gdy był dostępny w sklepie (bodajże na urodziny DO, czy jakoś w tych okolicach) i używam go praktycznie tylko do wrót. Resztę czasu spędzam na spectrumie.

    "Coraz częściej widać, że nie ma co inwestować lub od razu kupować tego, co pojawia się w tej grze." - to chyba się każdej nowości, nie tylko w grach :)

    7 skrzynek:
    2 x Tartarus
    2 x dres do peta
    3 x śmieci (w tym kilkanaście sztuk sepromu...)
     
  16. Ja to nie mam do tego szczęścia :mad::mad::( kolejne 2 klucze:
    -Rakieta Uber (449)
    -Seprom (23)
     
  17. ismiech

    ismiech User

    3 klucze:
    12 x emp
    23 x seprom
    3142 x białka
     
  18. 5szt
    2x białka(2.498) i (1.688)
    jakiś lipny bosterek na 2h
    Amunicja - Rakieta Uber (271)
    Design P.E.T.a Blaze Chimera
    Także chyba ostatni raz robiłem klucze bo nie mam szczęścia do niczego z tych ... skrzynek :p
     
  19. Nie poddawaj sie tak szybko dziś kolega z klanu zdobył z pierwszej skrzynki zeusa może nastepnym razem bedziesz miał wiecej szczęścia :)
     
  20. Ale nie pierwszy raz otwieram i sam syf a jedyne co bym chciał to dresy do surga xD reszta mnie nie interesuje bo UFE mam więc tylko dresik do surga jakby wpadł
    :p A jak słyszę graczy którym po 1-2 skrzynkach dropią to się odechciewa :(
     
    apophis2409 lubi to.