Nagrody z zielonych kluczy

Temat na forum 'Od użytkowników dla użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MrocznyHunter*20, 11 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *RONIN*

    *RONIN* User

    Kupiłem z ciekawości 7 kluczyków....
    Z ciekawości bo ostatni raz kupowałem jakieś 4 lata temu i zaprzestałem kupowania śmieci za uridium.
    Niestety nic się nie zmieniło: same śmieci w rodzaju ekstras SREG /jeśli nazwa pochodzi od pewnej czynności fizjologicznej, to jak najbardziej byłbym skłonny się z tym zgodzić/ torpedy i ammo za wyjątkiem 1 CDD ale za 10500 uridium kupiłbym sobie takich CDD 35.....
    Był to mój 5 i ostatni zakup kluczyków......NIGDY WIĘCEJ !
     
    Ostatnie edytowanie: 13 stycznia 2014
  2. Adzeus

    Adzeus User

    YYY a czemużto dzielisz się z nami tą nowiną? Potrzebujesz pomocy czy coś? I dodam tylko że w 7 kluczach, to raczej na cuda nie licz :) Ja po 150 wrzucałem i po 1 lf4 trafiałem więc nie ma zadużo na co liczyć ;)
     
  3. *RONIN*

    *RONIN* User

    150 x 1500 = 225000 u
    Przyjmując cenę 1 drona na 1.5 mln uridium wychodzi, że 6 zakupów kluczyków po 150 szt. jest równowarte 1 dronowi.
    Po tym prostym rachunku wiesz, czy umiesz dobrze gospodarzyć tym, co wypracowałeś lub kupiłeś za realna gotówkę /wysępiona od rodziców/....
    I tyle.....
     
  4. Adzeus

    Adzeus User


    do tej pory nie wydałem ani 1 grosza :) Mam full havo, niedługo full lf4 i inne dodatki + 10 dronów z czego na samego zeusa poszło koło 600 kluczyków + 400 k uri na zakup nie licząc ceny ulepszeń dronów ;) Powiem Ci tyle. Nie płacz że kupiłeś 7 kluczyków i nic nie dostałeś, bo żeby w tej grze coś osiągnąć trzeba się postarać a nie kupić kilka sztuk i liczyć na kokosy. Rób wrotka, bij cubiki itp ;) Urka sama wpadnie, a przede wszystkim poświęć trochę czasu i się nie poddawaj ;)
     
  5. *RONIN*

    *RONIN* User

    Gram w to od początku powstania tej gry....
    Jeszcze długo będziesz szedł tam w rozwoju, gdzie ja już byłem /na PL1/.....
    Po rocznej przerwie wróciłem na PL2 i w ciągu miesiąca osiągnąłem to, co inni na PL2 zdobywali przez rok.....
    Choć doszło szereg nowych elementów wyposażenia, jak choćby 2 dodatkowe drony i IF4....
    Więc uważaj żeby nie wyszło jak w starym porzekadle:,,Uczył Marcin Marcina a sam..........." GPLv3
     
  6. Adzeus

    Adzeus User

    Ja nie mam zamiaru nikogo pouczać. Ale żeby cokolwiek osiągnąć nie wystarczy pstryknąć palcem. Czasem żeby cokolwiek zdobyć trzeba się trochę natrudzić. Taki to już urok tej gry. Wyobraź sobie że na 5 kluczyków każdy by lf4 dostawał. Wszyscy od razu byliby najlepsi. Wtedy gra nie miała by sensu, a tak jest sens gry i się nie nudzi, bo możesz mi nie wierzyć ale sensem gry jest to by być ciągle lepszym, a gdy jestem już najlepszy i nikt nie może cię pokonać to gra traci sens. Ja uważam że jest dobrze jak jest. Możesz mieć inne zdanie, ale uszanuj moje.
     
  7. *RONIN*

    *RONIN* User

    I vice versa w kwestii szacunku :)
    Natomiast na 7 kuczyków 1 CDD /reszta to śmieci/ to kpina !
    Miłej rozrywki :)
     
  8. Adzeus

    Adzeus User

    Wiem że jest ciężko, sam też nie jestem fanem zbierania tych skrzynek, ale przecież musi zostać zachowany jakiś próg trudności w zdobyciu elitarnego wyposażenia. W końcu trzeba się trochę natrudzić by być najlepszym i walczyć o 10 000 euro :))
     
  9. *RONIN*

    *RONIN* User

    10 k EU włóż między bajki....
    Rozrywka i nic więcej !
    :)
    Przyczyna jest banalna....najlepszy w spotkaniu z graczem botującym lub w konfrontacji z zespołem zostaje zdmuchnięty i po zawodach....
    Najlepszy nie znaczy niezniszczalny :)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 stycznia 2014
  10. Up@ Nie wiem czym się tak podniecasz :) widziałem gracza latającego liberatorem. Jedyne co posiadał to flax i apis :D chciał bym takie szczęście.
     
  11. ^JODA^

    ^JODA^ User

    ale macie farty
    2xLF-4 = 70kluczy 2xLF-4 design venom 2xbo-2 napęd LF-3 i śmieci
     
  12. *-BOGGY-*

    *-BOGGY-* User

    pierwsze 4 lf4 ze skrzynek dostaje sie na zachete reszta leci jak krew z nosa.
     
  13. Zależy jak kto trafi. Niektórym od początku leci jak krew z nosa :)
     
  14. dariusz

    dariusz User

    Nie wydałem ani grosza ... bajki i nie pleć każdy kto sie liczy wydaje choćby premka i rabat nie wierze a w gre gram od 4 lat - więc nie wydałem ani grosza i mam ful havock , ful hercules : czysta bzdura

    Kolego nie zniechęcaj sie bywa że ja 100 kupie i najlepszą tam rzeczą jest niewidka xxl , ale było i tak że kupując 20 kluczy były 2 lf4 :)



    Proszę pamiętać o łączeniu postów.

    Pozdrawiam
    MOD_Lenka.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 stycznia 2014
  15. 8 kluczyków i cały apis
     
  16. Donatan

    Donatan User

    43 klucze
    lf-3 b02 2 moduły i i śmieci
     
  17. 15 kluczyków moduł, lf3 i syf
     
  18. sebalip7

    sebalip7 User

    Kupiłem z ciekawości 10 kluczy,sama amunicja :(
     
  19. 2 klucze 1 LF4 i moduł do bazy :)
     
  20. Donatan

    Donatan User

    26 kluczy na x2 lf-4
    2x lf-3(Żal,event na lf-4 a nie lf-3)
    B0-2
    0 lf-4
    ammo
    emp