Nagrody z zielonych kluczy

Temat na forum 'Od użytkowników dla użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MrocznyHunter*20, 11 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 3 klucze:
    LF-4, Niewidka XL, montownia do cyborga
     
  2. v1.6.69

    v1.6.69 User

    Parę miesięcy temu na nowym koncie otwierałem 330 skrzynek
    Otwierałem je w helixe dla lf4 ale to była największa porażka w otwieraniu skrzynek [prawdopodobnie] w historii

    Mianowicie:
    - 3 lf4 [Z 330!]
    - Ponad 25 lf3 [!!]
    - Około 27/28 bo2 [!!]
    - Ponad 10 generatorów napędów
    - Na chacie napisałem, że cieszyłbym się chociaż z venoma z tych skrzynek - Po napisaniu tego pierwsza skrzynka i Venom wylecial :D [Dla jasności - próbowałem potem tak z LF4 ale nie działało :( ]

    Uważam, że ten opening skrzynek był totalną porażką i moja samoocena zmalała do -1 i trzyma się do dziś, skrzynki omijam szerokim łukiem bo mam uraz
     
    kris0211., -dshh14- oraz Legenda lubią to.
  3. lepiej bylo by ci prometeusze zrobic zamista tych otwierania skrzynek
     
  4. 75 kluczy dzisiaj na evencie złotych skrzyń,
    0 części do Zeusa
    1 LF4
    2-3 procesory hybrydowe
    i pełno śmieci(gniaza pryztmatyczne itd.)

    totalna żenada, ktoś włączył ten event czy tylko skrzynki zielone przemalował?
     
  5. Gierek

    Gierek User

    Jak dla mnie - to, co mi wpadło z zielonej skrzynki, to... jakiś fuks. Pierwsza zielona skrzynka - z Bossa Lordakii - 1 LF-4 :eek: , druga zielona skrzynka - jakieś gniazdo pryzmatyczne. :)

    [​IMG] [​IMG]