Nanoposzycie z GG

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Urtopy, 10 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Urtopy

    Urtopy User

    Cześć. Wracam powoli do gry i napotkałem jedną rzecz, której nie do końca mogę ogarnąć.
    Kiedyś było tak, że wrota w GG składało się na statku na którym było full nanoposzycia, w celu zaoszczędzenia energii. Jednak teraz jak zakładam pchełkę, gdzie mam fulla to dalej wylatuje mi "żółte życie". Jest to jakiś błąd, czy po prostu tak ma być? Dzięki i pozdrawiam :)
     
  2. *ice*.

    *ice*. User

    Wczoraj klikałem wrota i działało normalnie, nie wiem jak teraz.
     
  3. [(KamyK)]

    [(KamyK)] User

    Kiedyś powiększyli ilość punktów hp na każdym statku o 100 tyś, może dlatego jeszcze dostajesz nanoposzycie.
     
  4. Urtopy

    Urtopy User

    Mam chyba jakieś zbugowane to konto. W hangarze pokazuje mi faktycznie, że powiewem mieć 104000 nanoposzycia, aktualnie mam 98000/104000, ale nie rośnie nic jak wpadnie w gg. Natomiast na mapie widzę że mam 4000/4000. Na każdym statku tak mam.