Blad Nie dopisuje premki i rabatu z kodu

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Bestia_z_Wadowic, 2 sierpnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Dlaczego nie dopisuje premki i rabatu z kodu. Czyżby BP znowu nas oszukiwało?
     
  2. Też nie dostałem ,pomimo wpisania kodu.Owszem,pojawiła sie standardowa informacja, zielonymi literkami, że zarezerwowano kod kuponu , ale nic poza tym.
     
  3. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Przed chwilą wpisałam DOSORRY , system potwierdził : Kod został zarezerwowany , ale w dzienniku nie ma tego odnotowanego.Nie otrzymałam żadnych bonusów, Premki ... D.O , sorry , taki mamy klimat ?
     
  4. gtyeyhrer

    gtyeyhrer User

    Można prosić o oficjalną informację od kogoś z supportu czy warto w ogóle wpisywać ten kod? Doszły mnie słuchy, że pomoc techniczna na pytania o niedopisane pakiety zarzuca graczom próby wyłudzenia.
    Czy droga TL Eviana miałaby czas zainteresować się tematem w porę?
     
  5. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Jest ogłoszenie na forum odnośnie tego kodu

    TL Eviana nie naprawia błędów gry.
    Temat zamykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.