Pomoc techniczna Nie mogę przenieść sprzętu z początkowego statku

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika Vendetta86, 21 października 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Vendetta86

    Vendetta86 User

    Witam,
    Mam problem następujący: kupiłem na aukcji statek Vengeance, wczesniej mialem ten początkowy tj. Liberator. Nie wiem co jest powodem, ale nie mogę przenieść wyposazenia z pierwszego statku na vengeance. Jedyne co moge zalozyc na nowy statek, to laser LF-3 (ktory tez kupilem na aukcji). Cale wyposazenie z pierwszego statku, jak je zdejme, to jest w takiej dziwnej ramce i nie pojawia się do zalozenia w nowym statku. Natomiast wygrany na aukcji laser moge zalozyc zarowno do nowego, jak i do starego statku. Czy to jest jakis blad, czy o co chodzi? Moj nick w grze jest taki, jak tutaj.
     
  2. z pierwszego statku musisz zdiac wysposarzenie z obydwuch konfiguracji zeby zalozyc na nowy statek dlatego to moze byc powodem ze masz jak masz
     
  3. Vendetta86

    Vendetta86 User

    Co moge powiedziec, 3 dni sam probowalem znalezc odpowiedz i mi sie nie udalo... Dziekuje! To wlasnie bylo problemem.
     
  4. niema za co polecam sie na przyszlosc ;)